Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Онлайн опитування «Вплив запроваджених обмежень постачання електроенергії на діяльність підприємств»
Онлайн опитування «Вплив запроваджених обмежень постачання електроенергії на діяльність підприємств»
Вт, 13 Грудня 2022, 11:25
Запрошуємо Вас взяти участь в онлайн опитуванні «Вплив запроваджених обмежень постачання електроенергії на діяльність підприємств».

Опитування проводить ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» в рамках проєкту «Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю». 

Після збройних атак військових рф були пошкоджені об’єкти енергетичної інфраструктури України. Внаслідок цього їхня пропускна спроможність відчутно знизилась. Електроенергія виробляється, але доставляти її до кінцевого споживача стало значно складніше. Виник дефіцит електроенергії, і для його зменшення були запроваджені стабілізаційні відключення споживачів, які допомагають збалансувати енергосистему. Згодом було запроваджено графіки відключення електроенергії. Водночас відбувалися аварійні відключення електроенергії споживачам поза встановленими графіками.

Метою опитування є з’ясувати, наскільки вплинуло запроваджене відключення електропостачання на діяльність підприємств, у т. ч. при здійсненні експортно-імпортних операцій. І наскільки підприємства змогли адаптуватися до запроваджених графіків таких відключень.

 Анкета >>  https://forms.gle/KpKLfCBmkpmtwJPi9  

Дедлайн: 22 грудня 2022 року (включно). 

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: