Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Послуги » Штрихове кодування товарів
Штрихове кодування товарів

Штрихове кодування є всесвітньо прийнятим засобом маркування товарів. Нанесений штриховий код дозволяє однозначно ідентифікувати товар та його виробника або дистриб’ютора. Наявність штрихового коду на товарах дозволяє автоматизувати облік, касове обслуговування, і є необхідним при автоматизації процесів транспортування і продажі.

Коли товар марковано штриховим кодом – його конкурентоспроможність значно зростає. Кожний ідентифікаційний номер є унікальним.

Штриховий код – це комбінація вертикальних смуг і цифр (розташування яких регламентовані певними правилами), що представляє собою той чи інший товар у закодованому вигляді. Код дозволяє швидко і точно зчитати інформацію про товар за допомогою електронного пристрою – сканера. Всесвітня система товарної нумерації GS1 – це інтегрована система всесвітніх стандартів, що забезпечує точну ідентифікацію товарів, послуг і торгових партнерів, а також інформаційні комунікації щодо них.

Система GS1, зокрема штрихове кодування, є спільною всесвітньою мовою торгових стосунків у будь-якій галузі та в будь-якій країні.

Роботу всесвітньої товарної нумерації координує та несе відповідальність за унікальність ідентифікаційних номерів (штрихкодів) Міжнародна організація GS1. Асоціація Товарної Нумерації України ”ДжіЕс1 Україна” є членом Міжнародної організації GS1 та її офіційним представником в Україні.

Відділ штрихового кодування Вінницької ТПП виконує функції Предcтавника Асоціації “ДжіЕс1 Україна” на території Вінницької області згідно Договору про уповноваження на представництво № 01/2005 від 26 грудня 2005 року.

 

Сфера послуг:

  • Надання інформації про призначення всесвітньої системи товарної нумерації GS1, Міжнародну асоціацію GS1, асоціацію “ДжіЕс1 Україна”, їхні цілі та завдання, повноваження, структуру, умови членства.
  • Консультації, довідки та методичні рекомендації щодо питань штрихового кодування та застосування всесвітньої системи товарної нумерації GS1.
  • Сприяння у підготовці та оформленні необхідних документів щодо реєстрації суб’єктів господарювання в асоціації “ДжіЕс1 Україна”, укладання від імені асоціації відповідних договорів та додаткових угод на членство в асоціації “ДжіЕс1 Україна” та участь у всесвітній системі товарної нумерації GS1.
  • Сприяння оформленню заявок щодо присвоєння товарам ідентифікаційних номерів GS1, опрацьовування даних заявок та сприяння в отриманні свідоцтв на присвоєнні ідентифікаційні номери GS1.
  • Занесення суб’єктів господарювання та відомостей про товари в електронний банк даних.
  • Допомога у виборі типорозмірів, розміщені штрихових кодів та консультації щодо їх друку.
  • Виготовлення майстер-файлів (комп’ютерних зображень штрихових кодів) у повній відповідності з державними стандартами України.
  • Контроль якості друку штрихкодових позначок (верифікація).
  • Консультації щодо практичного застосування штрихових кодів та вибору технічних засобів їх нанесення та зчитування.
  • Здійснення нагляду за відповідністю застосування членами асоціації “ДжіЕс1 Україна” ідентифікаційних номерів, маркування штрихкодовими позначками товарів та інших об’єктів обліку вимогам чинного законодавства України, державних стандартів України та специфікацій асоціації “ДжіЕс1 Україна”.

 

Послуга надається відділом штрихового кодування.
E-mail: ean@gs1.cci.vn.ua
Телефон: +38 (0432) 52-59-72

Версія для друку
Версія для друку