Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Послуги » Сертифікати походження товарів / послуг
Сертифікати походження товарів / послуг

Сертифікат походження товару – це документ, який однозначно свідчить про країну походження товару, виданий органом держави-експортера, уповноваженим відповідно до національного законодавства. Він застосовується під час митного оформлення товару в країні імпорту.

Вінницька ТПП видає сертифікати походження наступних форм:

  • Сертифікат походження загальної форми (англійською мовою) – форма сертифіката, яку видають на всі товари при експорті до країн, з якими не обумовлені правила визначення країни походження товарів; також видають у разі, коли товар не має преференційного доступу на ринок країни імпорту та у випадках відсутності або тимчасового припинення пільг на українські товари.
  • Сертифікат походження загальної форми (російською мовою) для експорту товарів до країн.
  • Сертифікат походження загальної форми на російській та англійській мовах в електронному вигляді (е-сертифікат).
  • Сертифікат походження форми СТ-1 (російською мовою) – видають на товари, що експортуються до країн СНД.
  • Сертифікат форми “А” (англійською або французькою мовами) – видають на товари, які підпадають під преференційний режим при експорті на ринки країн-донорів в рамках Генеральної системи преференцій (країни ЄС, Японія, Туреччина, США).
  • Сертифікат форми EUR.1, серія М (англійською мовою) – для експорту товарів до Республіки Македонія.
  • Сертифікат походження форми У-1 (українською мовою) застосовують в межах митної території України у разі потреби підтвердження українського походження товарів, які знаходяться в обігу в межах митної території України.
  • Сертифікат походження для засвідчення товарів, що експортуються до Мексиканських Сполучених Штатів (англійською мовою) застосовується для підтвердження українського походження товарів, що експортуються до Мексиканських Сполучених Штатів.
  • Сертифікат походження послуг – сертифікат для підтвердження факту виконання послуги (наприклад, транспортні перевезення) українським підприємством або суб’єктом ЗЕД України в межах або за межами митної території України. Цей сертифікат застосовують в межах України.
  • Висновок про походження товару в паперовому або електронному вигляді для отримання ліцензії в Міністерстві економіки. Для подачі заявки та документів необхідно зареєструватися на сайті «ЗАЯВКИ НА ОТРИМАННЯ ПОСЛУГ ТПП УКРАЇНИ» за посиланням https://apply.ucci.org.ua.

Послуга надається відділом експертизи та сертифікації товарів.
E-mail: babiy@expert.cci.vn.ua
Телефон: +38 (0432) 525974

Версія для друку

Версія для друку