Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Послуги » Підключення до мережі інтернет та хостинг
Підключення до мережі інтернет та хостинг
  1. Підключення по каналах постійного доступу. Таким типом підключення комп’ютер отримує постійний зв’язок з мережею Інтернет з гарантованою швидкістю передачі даних. Оплата нараховується не за час роботи на лінії, а тільки за об’єм отриманої інформації згідно з обраним тарифним пакетом. Постійне підключення надає можливість підключити до Інтернет локальну мережу, приймати та передавати будь-який обсяг інформації, організувати власний поштовий або веб-сервер та багато іншого.
  2. Послуги сеансового підключення. Цей тип підключення – найпростіший та найдешевший спосіб з’єднання з мережею Інтернет. Доступ здійснюється по звичайній телефонній лінії (комутована лінія зв’язку) за допомогою модема. Не потрібно платити абонплату. Активувати підключення досить легко, навіть не маючи великого досвіду роботи з комп’ютером. Стандартний пакет послуг, який надається при підключенні, містить можливість повного доступу до веб-ресурсів Інтернет, електронну пошту та підписку до телеконференіцій. Активізувати даний тип з’єднання можна, придбавши інтернет-картку VIC і послідовно виконавши усі вказівки, що на ній надруковано, або завітавши до нашого офісу і уклавши договір на надання послуг.
  3. Розміщення веб-сайтів (хостинг) – це комплекс послуг з організації та підтримки веб-серверів (саме програмної частини) на нашому сервері, системного адміністрування та забезпечення взаємодії сайту з Інтернет. Це недорогий та ефективний спосіб представити свою компанію. Не потрібно купувати додаткове обладнання та програмне забезпечення, сайт можна контролювати, маючи лише сеансове підключення до мережі Інтернет. Ми також надаємо можливість компонувати свій сайт зі складових компонентів, обираючи лише потрібне.
  4. Реєстрація та делегування доменних імен – це розміщення та збереження інформації про доменне ім’я та відповідних йому серверах доменних імен (DNS) на серверах DNS домену верхнього рівня, що забезпечує функціонування домену в мережі Інтернет. Вінницька торгово-промислова палата є Реєстратором доменних імен у зонах ua і com.ua, також ми реєструємо домени в міжнародних зонах верхнього рівня com/net/org/info та інших.
  5. Надання електронних поштових скриньок виду name@mail.vn.ua. Згідно з Регламентом надання послуг вузла Інтернет «ВінНест» фізична особа може відкрити безкоштовно до трьох поштових скриньок на один договір, а юридична особа – до десяти.

 ​ ​

Послуга надається центром комп’ютерних технологій.
E-mail: sansan@cci.vn.ua
Телефон: +38 (0432) 52-59-50

Версія для друку
Версія для друку