Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Семінари, навчання, зустрічі, конференції » Cемінар "Технології водопостачання та водовідведення для України", 8-12 липня
Cемінар “Технології водопостачання та водовідведення для України”, 8-12 липня

Міністерство економічного розвитку, регіонального розвитку та енергетики Баварії, спільно з AHP International,  запрошує Вас прийняти участь у однотижневому семінарі “Технології водопостачання та водовідведення для України“, який заплановано з 8 по 12 липня 2024 року в Німеччині/Баварії.

Під час цього заходу у Вас буде нагода зустрітися з провідними німецькими виробниками, компаніями з технологій та програмного забезпечення, громадськими та науковими установами у сфері управління водними ресурсами та інфраструктурою, цифрового управління водою, передових технологій фільтрації, очищення стічних вод, енергоефективності та управління, технологій збереження води, десалінації.

На цьому семінарі Ви матимете можливість дізнатися більше про сучасне управління водними ресурсами разом з іншими українськими спеціалістами та баварськими компаніями.

Для продовження процесу відбору, ми просимо Вас заповнити прикріплену анкету. Ваші відповіді допоможуть нам краще зрозуміти Ваші потреби та інтереси щодо технологій, що вас цікавлять, що, в свою чергу, дозволить нам поліпшити програму семінару.

Витрати на організацію зустрічей, проживання, харчування, переклад та місцеві перевезення будуть покриті програмою (власні витрати: подорож до та з Баварії).

Зверніть увагу, що наявність дійсного дозволу на виїзд з України є обов’язковою умовою для успішного проходження відбору.

Будь ласка, заповніть та надішліть заповнену анкету до п’ятниці, 15 березня 2024 року.

У разі виникнення питань, будемо раді відповісти!

КОНТАКТНА ОСОБА В УКРАЇНІ

Інформація та реєстрація
AHP International, Ukraine
Дмитро Панкратов
Мобільний +380 962867740
VoIP Europe +49 30 4036876-60
pankratov@ahp-international.com

КОНТАКТНА ОСОБА

BFP-Programm
Bayern International GmbH
Sophia Gutekunst
+49 89 66 05 66–105
SGutekunst@bayern-international.de

 


Версія для друку
Версія для друку