Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Послуги » Навчання у сфері публічних закупівель
Навчання у сфері публічних закупівель

Відповідно до Закону “Про публічні закупівлі” встановлена обов’язкова вимога щодо навчання (підвищення кваліфікації) тендерного комітету.

Вінницька торгово-промислова палата здійснює навчання на постійно діючих курсах для членів тендерних комітетів. Курси проводяться у спеціально облаштованій аудиторії в центрі міста за адресою: вул. Соборна, 67 (к.102).

Вартість участі у навчанні складає 1500 грн з особи, підвищення кваліфікації – 1050 грн, та включає консультації під час проведення курсів, забезпечення нормативно-правовою літературою, кави-брейк та повноцінні обіди. Для дитячих будинків та інтернатів вартість навчання становить 1400 грн, підвищення кваліфікації – 900 грн з особи.

Програма навчання фахівців у сфері публічних закупівель включає:

  1. Загальний огляд Закону України “Про публічні закупівлі”. Основні положення та відмінності Закону “Про публічні закупівлі”.
  2. Запровадження системи електронних закупівель через ресурс ПРОЗОРРО. Порядок реєстрації та роботи в системі.
  3. Огляд електронних майданчиків у системі ПРОЗОРРО. Організація та проведення допорогових електронних закупівель.
  4. Порядок проведення електронного аукціону (зниження ціни) та визначення переможця процедури закупівлі.

Заняття проводяться провідними експертами – практиками у сфері публічних закупівель України. Розглядаємо можливість виїздного навчання на вашій базі. 

Графік проведення навчань на 2019 рік: 

07 – 09 жовтня

Графік проведення підвищення кваліфікації на 2019 рік:

08 – 09 жовтня

Лектор – Кіт Віктор Миколайович

Форма заявки

Послуга надається відділом організаційного розвитку та комунікацій.
E-mail: travel@cci.vn.ua
Телефон: +38 (0432) 52-07-12

Пропонуємо якісне надання правової, консультаційної та практичної допомоги при здійсненні Замовниками публічних закупівель (тендерів)

З метою ефективного використання замовниками коштів при забезпеченні потреб держави або територіальної громади, професійно: – допоможемо в організації та проведенні тендерів (від прийняття замовником рішення про проведення торгів до завершення виконання договору про закупівлю); – надамо консультації та роз’яснення щодо законодавства про публічні закупівлі; – підготуємо тендерну документацію та повний пакет документів необхідний для здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг; – надамо відповіді учасникам на звернення та скарги щодо проведення тендеру; – забезпечимо юридичний супровід при укладенні та виконанні договорів за результатами публічних закупівель; – допоможемо у вирішенні інших правових питань, з якими стикається замовник в процесі своєї діяльності (договірна, претензійна робота, представництво в судах тощо).

Учасникам:

  • Допомога в реєстрації учасників на електронних майданчиках;
  • Підготовка учасникам тендерних пропозицій та правовий супровід їх участі в тендерах;
  • Правова допомога при здійсненні господарської діяльності учасниками (договірна, претензійна робота, представництво в судах тощо).

Послуга надається відділом організаційного розвитку та комунікацій.
E-mail: travel@cci.vn.ua
Телефон: +38 (0432) 52-07-12

Версія для друку
Версія для друку