Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Послуги » Навчання у сфері публічних закупівель
Навчання у сфері публічних закупівель

Відповідно до Закону “Про публічні закупівлі” встановлена обов’язкова вимога щодо навчання (підвищення кваліфікації) тендерного комітету.

Вінницька торгово-промислова палата, з 2005 року, здійснює навчання на постійно діючих курсах для членів тендерних комітетів. Курси проводяться у спеціально облаштованій аудиторії в центрі міста за адресою: вул. Соборна, 67 (к.102).

Вартість участі у навчанні складає 2100 грн з особи (з урахуванням ПДВ) та включає консультації під час проведення курсів, забезпечення нормативно-правовою літературою, кави-брейк та повноцінні обіди. Для дитячих будинків та інтернатів вартість навчання становить 1500 грн з особи.

Вартість участі у навчанні в режимі онлайн за допомогою сервісу для проведення онлайн-конференцій Zoom складає 1500 грн з особи та включає консультації під час проведення курсів.

Орієнтовна Програма навчання фахівців у сфері публічних закупівель

Заняття проводяться провідними експертами – практиками у сфері публічних закупівель України. Розглядаємо можливість виїздного навчання на вашій базі.

Після завершення навчання видаються відповідні Сертифікати.

Графік проведення навчань на 2021 рік: 

 • 05 – 06 липня
 • 26 – 27 серпня

Лектор – Кіт Віктор Миколайович

Форма заявки

Послуга надається відділом організаційного розвитку та комунікацій.
E-mail: travel@cci.vn.ua
Телефон: +38 (0432) 52-07-12

Пропонуємо якісне надання правової, консультаційної та практичної допомоги при здійсненні Замовниками публічних закупівель (тендерів)

З метою ефективного використання замовниками коштів при забезпеченні потреб держави або територіальної громади, професійно:

 • допоможемо в організації та проведенні тендерів (від прийняття замовником рішення про проведення торгів до завершення виконання договору про закупівлю);
 • надамо консультації та роз’яснення щодо законодавства про публічні закупівлі;
 • підготуємо тендерну документацію та повний пакет документів необхідний для здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг;
 • надамо відповіді учасникам на звернення та скарги щодо проведення тендеру;
 • забезпечимо юридичний супровід при укладенні та виконанні договорів за результатами публічних закупівель;
 • допоможемо у вирішенні інших правових питань, з якими стикається замовник в процесі своєї діяльності (договірна, претензійна робота, представництво в судах тощо).

Учасникам:

 • Допомога в реєстрації учасників на електронних майданчиках;
 • Підготовка учасникам тендерних пропозицій та правовий супровід їх участі в тендерах;
 • Правова допомога при здійсненні господарської діяльності учасниками (договірна, претензійна робота, представництво в судах тощо).

Послуга надається відділом організаційного розвитку та комунікацій.
E-mail: travel@cci.vn.ua
Телефон: +38 (0432) 52-07-12

Версія для друку
Версія для друку