Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Завершення тренінгу "КАЙДЗЕН - діяльність на основі принципів і правил"
Завершення тренінгу “КАЙДЗЕН – діяльність на основі принципів і правил”
Ср, 26 Вересня 2018, 09:56

Напрочуд насиченим виявився останній день тренінгу “КАЙДЗЕН – діяльність на основі принципів і правил”, який Вінницька торгово-промислова палата організовувала спільно з PREX (Тихоокеанський Центр Обміну Ресурсами, Японія) з 21 по 24 вересня 2018 року.

Ранок почався з візиту на ПрАТ “Вінницький олійножировий комбінат”, де учасники заходу могли ознайомитися з виробничими потужностями, організацією технологічного процесу та асортиментом продукції, що випускає підприємство, яку особисто презентувала МУЗИКА ЛЮДМИЛА АРСЕНІВНА, Заступник Голови Правлiння з виробництва.

Потім всі учасники тренінгу долучились до обговорення підсумків візиту та отримали коментарі професора Кентаро Мінагава.
І на завершення, звичайно, – урочиста мить отримання сертифікатів від AOTS (Асоціація технічного співробітництва та сталого партнерства за кордоном, Японія), Вінницької ТПП і PREX.

А ще було неформальне спілкування і дегустація саке. Сподіваємося, що всі учасники заходу отримали не тільки цінні знання, а й приємні емоції.

Ми щиро вдячні Міністерству економіки торгівлі та промисловості Японії (МЕТІ) і AOTS за сприяння та фінансову підтримку проекту. Дякуємо PREX за співробітництво і високофахову роботу спеціалістів Meiji Tatsunori та Yamauchi Kaori. Особливі слова вдячності професору Kentaro Minagawa, який двічі цьогоріч долав відстань між Японією та Україною, щоб поділитися з українськими виробничниками особливостями діяльності КАЙДЗЕН.

ARIGATO!

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: