Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » ЗАПУСКАЄМО ТРЕТЄ ЩОМІСЯЧНЕ ОПИТУВАННЯ ВІД ТПП УКРАЇНИ «БАРОМЕТР БІЗНЕСУ» З АКТУАЛЬНОЮ ТЕМОЮ МІСЯЦЯ «КОРУПЦІЯ»
ЗАПУСКАЄМО ТРЕТЄ ЩОМІСЯЧНЕ ОПИТУВАННЯ ВІД ТПП УКРАЇНИ «БАРОМЕТР БІЗНЕСУ» З АКТУАЛЬНОЮ ТЕМОЮ МІСЯЦЯ «КОРУПЦІЯ»
Чт, 30 Листопада 2023, 14:15

Починаючи з цього опитування підприємці зможуть бачити динаміку змін у бізнес-середовищі порівняно з попередніми місяцями.

30 листопада – 01 грудня 2023 ТПП України, за підтримки партнерів, проводить опитування з «гарячою» темою місяця – цього разу щодо корупції.

Взяти участь можна через верифіковані чат-боти Viber та Telegram що займе 2 хвилини часу керівників бізнесу.

29-30 листопада компанії та підприємці – члени та партнери ТПП України отримають повідомлення на аккаунти про початок опитування.

Додатково запрошення на участь в опитуванні буде надіслано sms-повідомленням. Нагадаємо, що функціонал наших чат-ботів, крім опитування, дозволяє:

– звернутися на Гарячу лінію ТПП України просто у чат-боті;
– ознайомитися з заходами для бізнесу, відстежувати дії ТПП України з вирішення гарячих питань бізнесу;
– отримувати звіти про результати опитувань.

З результатами попереднього опитування можна ознайомитися на сайті ТПП України за посиланням  https://ucci.org.ua/press-center/ucci-news/barometr-biznesu-vid-torgovo-promislovoyi-palati-ukrayini-biznes-proiavliaie-stiikist-v-umovakh-ekonomichnikh-viklikiv-ta-zagroz-bezpetsi  

Ми високо цінуємо ваше партнерство та внесок у розвиток регіону та країни. Закликаємо вас долучитися до опитування та бути частиною важливих змін.

Чат-бот у Viber  https://chats.viber.com/uccisurveybot   
Чат-бот у Telegram  https://t.me/uccisurveybot   
Спільнота бізнесу у Viber  https://invite.viber.com/  
та Telegram  https://t.me/ucci_org_ua   

Опитування проводиться в рамках Проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом узгодження експортної стратегії з регіональним розвитком і ЦСР», що фінансується урядом Німеччини і здійснюється німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.
Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: