Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » USAID АГРО надасть міндобрива для весняної посівної
USAID АГРО надасть міндобрива для весняної посівної
Чт, 02 Листопада 2023, 09:46

Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть 7 тисячам українських агровиробників мінеральні добрива для весняної посівної – 2024.
Через Програму USAID АГРО українським агровиробникам передадуть загалом 14 тис. тонн добрив. Кожен учасник зможе отримати до 2 тонн мінерального добрива (карбамід) на господарство.
За підтримки Мінагрополітики, реєстрація на отримання допомоги пройде в Державному аграрному реєстрі (ДАР) у розділі «Доступні програми» – USAID АГРО_карбамід під ярі зернові та олійні в сезоні 2024 р. Подача заявок триватиме з 1 по 14 листопада (chat.openai.com/?model=text-davinci-002-render-sha).
Отримати допомогу можуть агровиробники, які:

  • мають в обробітку від 5 до 500 га у будь-якій області України (за винятком тимчасово окупованих територій),
  • вирощують зернові або олійні культури,
  • зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства,
  • відповідають іншим умовам програми.

Погоджені заявники, які обробляють від 5 до 20 гектарів землі (власна та орендована), отримають по одній тонні добрива, а ті, хто обробляють від 20 до 500 га – по дві тонни. Пріоритетність в отриманні добрив матимуть господарства, власницями або заявниками яких є жінки (згідно з інформацією в системі ДАР).
Видача добрив планується на листопад-грудень 2023 року.
Програма роздачі добрив є частиною ширшої діяльності USAID АГРО у межах Ініціативи AGRI-Україна. Приблизно 8 200 фермерів отримали добрива та насіння кукурудзи та соняшнику навесні, а близько 12 000 фермерів отримали добрива під час осінньої посівної кампанії 2023 року. Загалом, у 2023 році підтримка Програми USAID АГРО забезпечила потребу агровиробників у насінні та добривах для посівної площі близько 370 тис. га.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: