Hej tam, witamy na liście lista legalnych bukmacherów! Cieszymy się, że tu jesteś.Zebraliśmy dla Ciebie wielki wybór legalnych bukmacherów do wyboru, więc możesz być pewien, że znajdziesz idealnego dla siebie. Mamy wiele różnych opcji, w tym takie, które oferują wspaniałe bonusy i nagrody.Wiemy, że wybór bukmachera może być trudny, dlatego jesteśmy tu po to, by ułatwić Ci ten proces. Dziękujemy za wybranie nas!
Next time your head goes blank when you’re trying to flirt, this adult hook up site has got you covered. All related-minded folks build communities on the web, and customers who are searching for hookups, no strings attached, and affairs are not an exception to this rule. You’d be surprised to know how numerous people appreciate the chance to share thoughts, meet new people today, have fun, and have sex without the worry of becoming judged or stigmatized. Yes, we are one of these persons who read dozens of pages of fine print. We pay a lot of focus to everything connected to members’ security due to the fact we know that data leaks on such sites can ruin households and lead to enormous losses. That is why we pick the best hookup web pages that definitely make each work to protect users. However, you also have to have to contemplate that no-cost websites can be a lot more hazardous than paid ones.
Women from Trinidad are some of the most passionate and affectionate people you will ever meet. They are also very family oriented and will do anything for their loved ones. If you are looking for a woman who will be your best friend and partner for life, then women Trinidad is the perfect match for you. However, meeting your perfect match can be difficult. You need to put in the hard work and be patient, because real love can make wonders happen! Today mail order brides can provide you with guidance on how best to find your soulmate.
Aby zapewnić sobie najwyższy poziom gry, możesz zasilić swoje konto gracza kartą Visa lub Mastercard. Musisz dokonać minimalnej wpłaty w wysokości 10 PLN dla wszystkich metod - nie ma maksimum! Maksymalny depozyt w Kasynie Betsafe
dla wszystkich metod płatności wynosi £2,500,000 (lub $7). Dla tych, którzy preferują płatności elektroniczne, takie jak PayPal, istnieje dodatkowa opcja: wystarczy wybrać kwotę, którą chcesz przesłać nam przelewem bankowym, i wybrać "Przelew bankowy" jako jedną z metod płatności w kasynie internetowym Bonus Size Games.
Алжирська компанія шукає українських експортерів сиропу глюкози
Посольство України в АНДР отримало лист від алжирської компанії “All Baraka Food Investment”, в якому висловлюється прохання надати допомогу у встановленні контактів з українськими експортерами сиропу глюкози.
Крім того, компанія інформує, що сферою її діяльності є також імпорт в Алжир такої продовольчої сировини, як сухе молоко, соєвий лецитин, олія та жири рослинні, бікарбонат натрію, лимонна кислота тощо.
Контактні дані комапнії “All Baraka Food Investment”: www.elbarakafood.com, тел. +213 36 74 75 67, факс: +213 36 74 76 77, моб.тел. +213 557 171 777, директор – Абдельсалям АССІЛА.
У свою чергу, ПУ в АНДР готове, у межах компетенції, надати необхідне сприяння.
Виробництво меблів на українських підприємствах
Повідомляємо, що до Посольства України в Данії звернувся голова ради директорів та власник компанії «Leander A/S» Стіг Нільсен з метою пошуку в західних регіонах України постачальників меблів для спільних проектів.
Данська компанія «Leander A/S», яка заснована у 2003 р., займається розробкою і дизайном дитячих меблів та експортує продукцію до 30 країн світу. Компанія шукає шляхи розширення свого бізнесу на нових ринках, у тому числі, в Україні. У виробництві своєї лінії меблів «Leander A/S» використовує тверду та гнуту деревину, а також наголошує, що український партнер повинен мати вільну виробничу потужність на 1- 2 млн. євро.
З інформацією про компанію можна ознайомитись за посиланням: www.leander.com.
Контактні дані – Stig Leander Nielsen, Designer&Owner,
Іранська компанія закупить в Україні нерафіновану соняшникову та соєву олії
Надійшла інформація від Палати промисловості, торгівлі, сільського господарства та шахт провінції Альборз (Ісламська Республіка Іран) щодо зацікавленості декількох іранських компаній у закупівлі в Україні нерафінованої соняшникової та соєвої олії на наступних умовах:
– Об’єм – 30 000 тон
– Доставка – Іранський порт Imam Khomeini Port
– Оплата через Turkish Bank
За детальнішою інформацією просимо звертатися до Центру міжнародного співробітництва Херсонської ТПП за e-mail export@tpp.ks.ua, тел.. (0552) 325238, моб. (067) 55-234-60, контактна особа – Ксенія Карпенкова.
Польско-Українська Господарча Палата пропонує співпрацю на 2019 рік
Польська-Українська Господарська Палата звертається до фірм, які можливо би були зацікавленні співпрацею з Польською стороною.
Вимога до фірм сертифікат, який дозволяє співпрацю з міжнародним ринком.
Ми готові запропонувати Їм найкращі ексклюзивні умови співпраці.
Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy – XII Wydział Gospodarczy KRS: 0000176567 NIP 525-21-11-983 REGON 010304011
Інформаційний бюлетень наданий Посольством Румунії в Україні
Посольство Румунії в Україні – Економічна секція висловлює свою подяку Торгово-промисловій палаті України та всім регіональним торгово-промисловим палатам України та має честь представити в додатку ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ № 104 (інформацію про підприємства зацікавлені у співпраці), виданий Торгово-промислова палата Румунії (електронну версію можна побачити безпосередньо за посиланням: http://www.snia.ro/infoBulletin/iBno104_2018.pdf
Пропозиція співпраці зі Словацькою компанією
Sayuri s.r.o. є словацькою компанією, метою якої є створення сильної структури для співробітництва на міжнародному рівні, а саме налагодження партнерства між Словаччиною (та ЄС у цілому) та Україною. Ми виконуємо свою діяльність для вирішення проблем слабкого бізнесу серед потенційних партнерів обох країн.
Ми знаємо, що на території України є багато підприємств, які виробляють продукцію гарної якості. Ми виступаємо як представники, дилери та гаранти українських виробників (великі, малі та середні підприємства).
Якщо ваша компанія (підприємство) шукає контакти, партнерів або нові ринки в ЄС – зв’яжіться з нами, і ми допоможемо вам досягти успіху. Ми допомагаємо з митними питаннями, логістикою, органами влади ЄС.
Якщо ви фізична особа, будь ласка, зв’яжіться з нами або заповніть форму, в якій детально описується ваше запитання або запит.
Якщо ви є юридичною особою:
зв’яжіться з нами або заповніть форму
поясніть нам, яка допомога потрібна вам;
ми розміщуємо Ваш запит на нашому сайті (Співпраця)
ми знаходимо найкращі варіанти;
ми їх перевіряємо;
будуємо зв’язки;
ми допомагаємо у вирішенні митних питань;
ми консультуємо про подальші дії;
Ми завжди відкриті і готові до зустрічі та обговорення. Якщо Вам потрібна додаткова інформація або бажаєте спілкуватися, як і ми, не соромтеся звертатися до нас по електронній пошті або по телефону або просто приїхати в наш офіс. Якщо ви дуже зайнята людина, давайте зустрінемося у вашому офісі.
Ми працюємо і робимо все можливе, щоб якість і задоволеність клієнтів були найвищими.
Наш штаб знаходиться в Братиславі, але у нас є представник в Україні, у випадку будь-яких питань звертайтесь за контактними данними вказаними у листі.
Інвестиційні проекти
Нові можливості залучення фінансування.
Комітет фінансового ринку при Торгово-промисловій палаті України протягом кількох років співпрацював з американським трастовим фондом, випробовуючи різні механізми інвестування в Україні коштів. Випробування успішно завершене, і фонд схвалив використані методи і підходи. Більше того, результуючі переговори з представниками фонду завершилися в кінці 2018 р. попередньою угодою щодо суттєвого розширення інвестування в український бізнес. Близько 50 млн. євро у 2019 році зі збільшенням на порядок у наступні роки.
Трастовий Фонд готовий інвестувати в український бізнес через створені в Україні інвестиційні фонди, орієнтовані на окремі галузі. Саме над цим зараз працює Комітет. Всі інвестиційні проекти реалізовуватимуться повністю прозоро для інвестора. Для надходження інвестиційних коштів інвестору необхідно надати для дослідження портфель інвестиційних проектів. Такий портфель вже наполовину укомплектований. Тож необхідно тільки завершити його наповнення.
Пропонуємо підключитися до завершення формування такого портфелю та надати резюме своєї потреби у інвестуванні за формою.
За результатами попереднього розгляду будуть відібрані резюме компаній, що максимально відповідають критеріям для надання інвестицій. Ключовими попередніми критеріями є приватна, або колективна форма власності не менш як на 75% та інвестиційна потреба не менш як у $100 тис.
Після відбору резюме з відповідними компаніями буде проводитись робота із підготовки інвестиційного проекту в форматі, який вимагається бенефіціарним інвестором (американським фондом). Таку роботу проводитимуть експерти партнера Комітету – асоціації Украконсалтінг. Умови надання фінансування узгоджуватимуться з кожним підприємством індивідуально. Вони є значно привабливішими за існуючі в Україні.
Крім того, підприємство має бути готовим виконувати додаткові вимоги інвестора, як то: готовність до прозорої для інвестора діяльності, участь у соціальному розвитку свого трудового колективу, території та громади, де провадиться бізнес, ефективність (ощадливість) ведення бізнесу, членство у бізнес-об’єднанні та низки інших. Однак, виконання цих умов буде оцінюватися вже на етапі підготовки інвестиційного проекту. Тому на початку необхідне тільки резюме потреби в фінансуванні.
Робоче спілкування просимо підтримувати з Комітетом за адресою info.fincmt@gmail.com та/або за телефонами (044) 42661-11, 16.
Щодо співробітництва з Іраном
Іранське підприємство «Azarsang DENA Со» повідомило про готовність забезпечувати потреби надійних українських підприємств у мікрокремнеземі та феросиліконі, а також бронзі та латуні.
Крім того, іранські експортери-виробники рулонних покрівельних гідроізоляційних матеріалів готові забезпечити потреби українських підприємств у руберойді (контактні дані підприємств надаються в додатку).
Відбулась 15 сесія Енергетичного пулу
Вінницька торгово-промислова палата проводить Енергетичні пули, на яких учасники обмінюються останньою інформацією в галузі енергоресурсів, дізнаються про сучасне обладнання, навчаються менше споживати і витрачати, визначаються з проблемами ринку. На засіданнях обговорюються важливі питання щодо енергозберігаючих технологій, які є актуальними для населення і виникають при впровадженні їх у промисловості та сільгоспвиробництві.
16 січня 2019 року відбулась чергова 15 сесія. У зібранні взяли участь Олександр Дідик – президент Вінницької торгово-промислової палати, Інна Кухарчук – заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради, Володимир Грабко – ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор, Віктор Дядькович – експерт Вінницької ТПП, експерт UNIDO, науковці та фахівці, які працюють у галузі енергетики – виробники і споживачі.
Мета зібрання – створити майданчик для обговорення питань енергоефективності як бізнесу, так і власного життя, запропонувати перспективні шляхи зменшення енергоспоживання, навчитися економити. Учасники пулу представляли три категорії бізнесу – споживачів енергетичних ресурсів, компанії, які займаються постачанням енергоефективного обладнання, фінансуванням заходів із енергозбереження, проведенням енергоаудиту та експертів у галузі енергетики, які поділилися досягнутими результатами у цих напрямах.
На сесії Енергопулу йшлося про створення надсучасних енергосберігаючих освітлювальних пристроїв, побудованих на основі оптичної системи передачі сонячного випромінювання на відстань по волоконно-оптичним кабелям (ВОК).
Учасники також заслухали питання «Підвищення енергоефективності водогрійних котлів за допомогою інтенсіфікації теплообміну», «Підвищення енергоефективності та енергонезалежності систем електропостачання з використанням відновлювальних джерел енергії».
На завершення відбулось обговорення загальних проблем та шляхів їхнього вирішення.
DSC_0004
50252856_2275044772779433_5305186888699609088_n
DSC_0007
DSC_0008
DSC_0011
Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS)
Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) надає додаткові можливості для компаній, що виходять на ринок Канади чи вже експортують туди свою продукцію.
Проект CUTIS пропонує відшкодування 50% затрат на:
аудит ресурсо- та енергоспоживання на підприємстві – допоможуть виявити технологічні недоліки, що «вимивають» гроші, та спланувати діяльність щодо їх усунення;
сертифікаційний аудит за стандартом ISO 14001 «Системи екологічного менеджменту»;
сертифікаційний аудит за канадськими органічними стандартами (COR);
сертифікаційний аудит за стандартом Forest Stewardship Council (FSC) (використовується для деревних товарів);
сертифікаційний аудит за стандартом OEKO-TEX® (використовується в легкій промисловості);
сертифікаційний аудит за стандартом GOTS (використовується в легкій промисловості);
розробку політики корпоративної соціальної відповідальності для підприємства.
Чому це важливо?
Виявлення втрат ресурсів та енергії на вашому підприємстві, вжиття відповідних заходів може вести до зменшення собівартості товарів. Це допоможе вам бути конкурентоздатними не тільки на канадському, а й на інших ринках.
Екологічне маркування, підтверджене відповідним сертифікатом, може допомогти у завоюванні покупців. До прикладу, майже 86% канадців готові платити більше за товари, вироблені ощадливим до довкілля способом.
Сертифікація за органічними стандартами допоможе успішно вийти на канадський ринок органічних товарів. Враховуючи той факт, що наразі канадський ринок органічних товарів є п’ятим за обсягом у світі із грошовим вираженням у $5.4 млрд CAD, це неабияка ринкова можливість.
Сертифікати ISO 14001, FSC, OEKO-TEX® та GOTS допоможуть отримати вигоди від зелених державних закупівель та корпоративних сталих ланцюгах постачання.
Оскільки для малих та середніх українських підприємств початкові інвестиції в екологічну сертифікацію продукції можуть бути «непідйомними», проект CUTIS і пропонує співфінансування затрат. Не прогавте свій шанс!
Якщо ви зацікавленні у підвищені конкурентоздатності на канадському ринку та зменшення впливу на довкілля від вашого підприємства, звертайтеся до експерта з охорони навколишнього середовища проекту CUTIS – Зої Павленко. Тел.: (+38(097)167-21-07), e-mail: zpavlenko@cutisproject.org.
Звертаємо увагу, що на сайті проекту ви можете скачати онлайн версію посібника по експорту органіки в Канаду, заповнивши невеличку анкету за посиланням https://bit.ly/2ISPmr6
Головне митне управління Китаю відновило імпорт української птиці та продукції птахівництва до Китаю
Оголошення Головного митного управління КНР № 206 від 2018 року (оголошення про відновлення імпорту української птиці та продукції птахівництва) (https://uatmic.com/import-poultry)
За результатами аналізу ризику, імпорт української птиці та продукції птахівництва, що відповідає відповідним китайським інспекційним та карантинним вимогам, буде поновлений з дати цього оголошення. Одночасно скасовується “Екстрене повідомлення про призупинення імпорту птиці та продукції птахівництва з України” (Головне державне управління контролю за якістю, перевірки та карантину, видане [2005] № 107).
Це оголошення набуває чинності з дати оприлюднення.
Головне митне управління КНР
21 грудня 2018 року
The cost of a mail order bride varies depending on the services provided and the goals of the consumer. A cheap dating site might cost you less than $10 per month, while premium dating agencies can charge thousands of dollars for a few contacts with a large number of women. Mid-range sites usually charge members between $50 and $100 a month for communication. Premium accounts allow members to chat with their future wives and obtain more detailed information about their potential spouse.