Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Відбувся семінар «Фінансова і технічна підтримка бізнесу з боку ЄС та Канади»
Відбувся семінар «Фінансова і технічна підтримка бізнесу з боку ЄС та Канади»
Ср, 30 Березня 2016, 17:24

Вінницька ТПП повідомляє, що участь у семінарі взяли понад 50 підприємців не лише з Вінниці та Вінницького району, а й з Києва. Темою семінару стали чотири програми підтримки бізнесу: «Служба старших експертів (SES)», «Підтримка розвитку і підвищення ефективності діяльності малих та середніх підприємств (ПРОМІС)», Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS), а також один з напрямків рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт-2020», присвячений підтримці агропродовольчого сектору та сільського господарства.

Із запитань, які учасники семінару ставили спікерам, та зі спілкування з підприємцями після семінару можна зробити два висновки:

а) іноземні програми підтримки та розвитку бізнесу для українських підприємців не просто актуальні, а дуже актуальні;

б) інформації про такі програми дуже і дуже бракує. А це означає, що організатори та спікери – Игорь Шевченко, Сергей Десяк, Martin Reuther, Оксана Бондарь, Емма Турос, Игорь Тютюшкин, Виктор Дядькович, Надія Савчук – попрацювали недаремно :))). І окрема подяка – журналісту Вінницькой Одтрк “вінтера” Светлана Арламова-Кирюшина за цікавість до економічної тематики :))).

Про презентовані на семінарі програми можна дізнатися за посиланнями:

http://www.pleddg.org.ua
http://www.ses-bonn.de/ru/o-nas.html
http://uaban.org/new-140316.html
https://www.facebook.com/CUTIS2016

А ще – подивившись випуск новин на каналі ВДТ, який вийде сьогодні, 28 березня, о 21.30, та передачу «Економічний вісник». Час її ефіру на каналі ВДТ – у суботу, 2 квітня, о 18.58 та у неділю, 3 квітня, о 12.18

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: