Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Експортні можливості » "Світло можливостей 2.0": безоплатні консультації та послуги для малого та середнього бізнесу з розробки комунікаційних стратегій, аудиту та рекомендацій по роботі відділу продажів, залучення інвестицій у бізнес, формування планів розвитку та виходу на експорт
“Світло можливостей 2.0”: безоплатні консультації та послуги для малого та середнього бізнесу з розробки комунікаційних стратегій, аудиту та рекомендацій по роботі відділу продажів, залучення інвестицій у бізнес, формування планів розвитку та виходу на експорт

Комунікаційна агенція Svitlo за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», оголошує про набір учасників до проєкту «Світло можливостей 2.0». Проєкт триватиме 10 місяців, протягом яких 30 малих та середніх офіційно зареєстрованих в Україні компаній, безоплатно отримають індивідуальні комунікаційні стратегії для соціальних мереж та навчаться їх втілювати. Частина учасників також отримають консультації по роботі відділу продажів, залучення інвестицій, формування планів розвитку та виходу на експорт. Для кожного учасника передбачається робота з експертами протягом чотирьох місяців.

Основні цілі проєкту – допомогти малому та середньому бізнесам України налагодити комунікації, підвищити обсяги продажів та покращити конкурентоспроможність.

Експерти Svitlo Agency забезпечать необхідний набір інструментів, аби ваша компанія побудувала яскравий та ефективний бренд у соцмережах. У тісній співпраці з вашою командою ми посилимо конкурентоспроможність бізнесу, залучимо нових клієнтів та збільшимо охоплення серед аудиторії.

Проєкт передбачає чотиримісячну роботу бізнесів з командою експертів, яка передбачає основні та додаткові послуги. Основні послуги будуть надані усім 30 учасникам, а додаткові — частині учасників відповідно до релевантності бізнесу, запитів та готовності втілювати рекомендації. Пропонований перелік послуг буде погоджений під час підписання меморандуму з учасником проєкту. Надання всіх послуг є безплатним для учасників проєкту.

Перелік основних послуг, що отримають бізнеси-учасники:

 1. Комунікаційну стратегію (з орієнтацією на Instagram і Facebook) з консультацією щодо маркетингових комунікацій бренду на основі наданих рекомендацій.
 2. Розробку блоку контенту для Instagram і Facebook та менторство учасників під час самостійної розробки контенту.
 3. Консультацію з підготовки візуального контенту та дизайну.
 4. Консультацію та менторський супровід з налаштування рекламного кабінету й запуску таргетованої реклами.
 5. Участь у мастермайнд-дискусіях з іншими бізнесами (учасниками проєкту).
 6. Консультації з рекомендаціями для отримання грантів, залучення інвестицій, участі у програмах тощо.

Додаткові послуги:

 1. Оцінка бізнес-моделі (розгляд поточної бізнес-моделі, визначення сильних та слабких сторін, виявлення можливостей для оптимізації)
 2. Оновлення айдентики та візуальної стилістики бренду
 3. Аудит та консультування по роботі відділу продажів та створенню скриптів
 4. Серія з 3 менторських сесій з експорту для компаній, які зацікавлені у виході на зовнішні ринки
 5. Проведення фото та відеозйомки з залученням фотографа та оренди студії

На які компанії орієнтовано проєкт «Світло можливостей 2.0»?

 • Малі й середні бізнеси, які офіційно зареєстровані в Україні та працюють понад рік, мають від 10 працевлаштованих фахівців (включаючи осіб, які працюють за довгостроковими договорами з ФОП) і не отримували гранти від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
 • Бізнеси, які мають робочі бізнес-моделі, товари чи послуги, що вже реалізуються, а також починають експортувати / планують вихід на експортні ринки та / або потребують консультації з виходу на експортні ринки.
 • Проєкт насамперед спрямовано на вмотивовані бізнеси, які готові приділяти час навчанню та подальшій реалізації запропонованих рекомендацій. Тому важлива готовність бізнесу створити щонайменше 1-2 робочі місця та / або досягнути щонайменше 30 тис. дол. США додаткових продажів, та / або вкласти щонайменше 30 тис. дол. США власних фінансових ресурсів протягом наступних 12 місяців із моменту завершення проєкту.

Як відбуватиметься процес відбору учасників:

Термін дії програми: березень 2024-грудень 2024. Для участі у програмі кандидат має пройти декілька етапів відбору:

 • Заповнення анкети-заявки на участь у програмі.
 • У разі схвалення заявки на участь у проєкті передбачається етап інтерв’ю, де фахівці Svitlo Agency познайомляться з вами та більше дізнаються про ваш бізнес.
 • Фінальний крок — запрошення до участі у проєкті та підписання договору з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» з метою фіксування наданої допомоги й визначення показників зростання бізнесу. Остаточний перелік учасників буде затверджено спільно з командами Svitlo Agency й Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Щоб подати заявку на участь у «Світло можливостей 2.0», переходьте за посиланням: http://surl.li/ujgcv

Відбір учасників відбуватиметься у три хвилі: 20 березня – 17 травня, 20 травня – 19 липня та 22 липня – 20 вересня.

Реалізація проєкту «Світло можливостей 2.0» за ініціативи комунікаційної агенції Svitlo стала можливою завдяки підтримці Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує український бізнес з метою підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Версія для друку
Версія для друку