Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Щорічне опитування керівників бізнесу в Україні 2022
Щорічне опитування керівників бізнесу в Україні 2022
Пт, 16 Вересня 2022, 09:43

За попередніми даними дослідження «Погляд керівників бізнесу в Україні 2022»,
77% керівників українських компаній, які взяли участь в опитуванні, впевнені у життєстійкості їхніх компаній упродовж наступних шести місяців, а 53% керівників українських компаній очікують зростання їхніх компаній протягом наступних трьох років.

KPMG в Україні запрошує вас взяти участь в щорічному опитуванні керівників бізнесу в Україні 2022, мета якого – дізнатися про виклики керівників компаній під час війни в Україні та порівняти думки лідерів українського та світового бізнесу щодо їх впевненості, можливостей відновлення та зростання з огляду на геополітичні зміни у світі.

Ваш досвід та думки є дуже важливими, тож ми будемо вдячні, якщо ви приділите час для участі у дослідженні. Чим більше думок ми зберемо, тим більш цінним та інформативним вийде звіт.

Взяти участь

Про опитування

📄 Структура опитування ґрунтується на запитаннях, адаптованих із глобального опитування KPMG CEO Outlook 2022, що дозволить дізнатися про виклики керівників компаній під час війни в Україні та порівняти думки лідерів українського та глобального бізнесу щодо їх впевненості, можливостей відновлення та зростання з огляду на геополітичні зміни у світі.

  • Для проходження опитування вам знадобиться 20 хвилин
  • Опитування доступне українською та англійською
  • ❗️ Всі відповіді є суворо конфіденційними та анонімними, які будуть консолідовані у загальний звіт.

Незабаром будемо раді поділитися з вами дослідженням та обговорити результати з керівниками компаній.

Версія для друку
Версія для друку