Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Щодо зацікавленості казахстанської компанії ТОВ «Сариарка-Energy» до співпраці з Україною
Щодо зацікавленості казахстанської компанії ТОВ «Сариарка-Energy» до співпраці з Україною
Нд, 19 Січня 2020, 14:20

Повідомляю, що 13 січня 2020 р. провів розмову з одним із співвласників казахстанської компанії ТОВ «Сариарка-Energy» Н.Жулусовим, під час якої співбесідник повідомив, що зазначена компанія займається в РК видобутком вугілля марок «Г» і «Д», яке може використовуватися у тепловій енергетиці, металургійній промисловості для підготовки коксу, а також у виробництві цементу. Відповідний сертифікат додається. 

За cловами співрозмовника, у ІV кварталі 2019 р. зазначена компанія експортувала до України вугілля в обсягах 70-80 тис. т, вартість однієї тони складала $ 21-22 на умовах відвантаження продукції у РК. ТОВ «Сариарка-Energy» користувалася послугами декількох компаній посередників, що призводило до зростання вартості казахстанського продукції на вітчизняному ринку, змушувало українських споживачів проводити надмірні витрати на його закупівлю.

Крім того, Н.Жулусов повідомив, що зазначена казахстанська компанія до 2014 р. імпортувала з України обладнання та устаткування для гірничо-рудної промисловості, однак після тимчасової окупації ОРДЛО його імпорт припинився, а бізнес-контакти були втрачені.

Наразі ТОВ «Сариарка-Energy» зацікавлене:
 у пошуку в Україні прямих споживачів вугілля та готове наростити об’єми експорту до 100-200 тис. т у місяць, за вищезазначеною вартістю;
 у створенні в РК спільного українсько-казахстанського підприємства, яке б займалося контролем якості, логістикою і постачанням вугілля до нашої держави;
 в отриманні комерційних пропозицій з переліком гірничо-рудного обладнання та налагодженні прямих ділових контактів з українськими підприємствами.

З метою забезпечення українських споживачів сировиною по вартості виробника, просування вітчизняної продукції на ринок РК пропоную орієнтувати представників вітчизняного бізнесу у зацікавленості зазначеної компанії до співпраці з Україною.

Посольство, у межах компетенції, готове надати сприяння у налагодженні прямих контактів з керівництвом ТОВ «Сариарка-Energy».

Додаток: згадане, на 4 арк.

Версія для друку
Версія для друку