Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Щодо процедури отримання дозволів для українських виробників з метою експорту в Таїланд окремої продукції АПК
Щодо процедури отримання дозволів для українських виробників з метою експорту в Таїланд окремої продукції АПК
Вт, 03 Листопада 2020, 14:39

Повідомляємо, що Посольством України в Королівстві Таїланд було опрацьовано питання щодо процедури отримання дозволів для українських виробників з метою експорту в Таїланд окремої продукції АПК, що становить 44,2% (22,144 млрд дол. США) від українського експорту загалом та 55,9% (180,2 млн дол. США) експорту в Таїланд за підсумками 2019 року.

Зокрема, відповідно до отриманого на запит Посольства листа від Департаменту сільського господарства Міністерства сільського господарства та кооперативів Таїланду (у додатку) в країні діє наступна процедура реєстрації продукції с/г:

1.Рослини такі як: горіхи, солод, горошок, соняшник, рапс дозволено ввозити в країну без додаткових дозволів тайських органів влади за наявності фітосанітарного сертифікату, виданого компетентними органами в Україні.

  1. Заморожені фрукти/ягоди дозволено ввозити за належного дотримання процедури охолодження (17,8 градусів або нижче). Температура повинна бути зафіксована при відправці та буде перевірятися відповідними службами при оформленні вантажу в Таїланді.

3.Імпорт свіжих фруктів/ягід дозволено виключно після попереднього дозволу тайських органів влади, що надається внаслідок проведення відповідної перевірки та отримання належних документів. Детальніше про проведення даної перевірки можна дізнатися у матеріалах в додатку.

Версія для друку
Версія для друку