Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Щодо допустимих максимальних меж вмісту різних типів пестицидів у продукції агропромислового комплексу, яка імпортується до Кореї
Щодо допустимих максимальних меж вмісту різних типів пестицидів у продукції агропромислового комплексу, яка імпортується до Кореї
Вт, 03 Листопада 2020, 12:25

Повідомляємо, що Міністерство безпечності продуктів та лікарських засобів (MFDS) Республіки Корея надіслало офіційний лист (копія додається) щодо допустимих максимальних меж вмісту різних типів пестицидів у продукції агропромислового комплексу, яка імпортується до країни.

За отриманою інформацією РК планує до 31 грудня 2021 року завершити термін дії існуючого переліку «Максимальних Меж Залишків» вмісту пестицидів – «Махіmum Residue Limits» (MRLs) та перейти до нового переліку меж – «Positive List System» (PLS).

З метою створення переліку меж вмісту пестицидів PLS Корейська сторона просить зацікавлені економічні суб’єкти іноземних країн, у т.ч. України, подати бажані максимальні рівні вмісту тих чи інших видів пестицидів в агропромисловій продукції, яку вони експортують.

 Вказаний формуляр (додається) має бути надісланий на е-мейл MFDS (mfds508@korea.kr) до 30 листопада 2020 року. Просимо опрацювати вказаний запит та надіслати необхідну інформацію корейській стороні для врахування інтересів українських експортерів агропромислової продукції.

Версія для друку
Версія для друку