Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Семінар «Фінансова і технічна підтримка з боку ЄС та Канади»
Семінар «Фінансова і технічна підтримка з боку ЄС та Канади»
Ср, 30 Березня 2016, 17:14

Як отримати безповоротну фінансову допомогу для реалізації інноваційних проектів та придбання сучасного обладнання?

Як компенсувати затрати, пов`язані з участю у виставках за кордоном?

Як безкоштовно залучити кращих іноземних фахівців для підвищення ефективності бізнесу? Які з’явились нові можливості виходу на зарубіжні ринки та залучення іноземних інвестицій? Відповіді на ці та інші запитання щодо розвитку власного бізнесу отримають учасники семінару «Фінансова і технічна підтримка бізнесу з боку ЄС та Канади», який пройде у Вінниці 28 березня за ініціативи Вінницької торгово-промислової палати та компанії “Євроконсалтинг”.

Вінницька торгово-промислова палата інформує, що до участі у заході запрошуються представники підприємств сфери виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, виробництва харчових продуктів, а також представники готельного та ресторанного бізнесу.

Підприємці дізнаються про чотири програми підтримки бізнесу, які впроваджують країни ЄС та Канада: «Служба старших експертів (SES)», «Підтримка розвитку і підвищення ефективності діяльності малих та середніх підприємств (ПРОМІС)», Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS), а також про напрям рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт-2020», присвячений підтримці агропродовольчого сектору та сільського господарства.

Презентуватимуть ці програми координатор Європейського офісу при Торгово-промисловій палаті України Мартин Ройтер, регіональний координатор Проекту ПРОМІС у Вінницькій області, що підтримується Урядом Канади, Оксана Бондар, виконавчий директор Канадсько-Української Торгової Палати в Україні Емма Турос та директор компанії “Євроконсалтинг” Сергій Десяк.

Семінар триватиме з 9.30 до 13.30.
Місце проведення – м. Вінниця, вул. Соборна, 68 (кінотеатр ім. Коцюбинського), 2-й поверх

Програма семінару – http://www.ek-ua.com/new-ek-280316.htm
Організаційний внесок для учасників семінару – 200 грн.
Реєстрація для участі у семінарі – http://goo.gl/forms/YWH74nmr3v

Детальна інформація:

(0432) 50-91-30, (066) 702-22-05 (Надія Савчук)
(0432) 52-03-54, (050) 335-96-19 (Виктор Дядькович)

Довідка:

• У рамках проекту SES (Служба старших експертів) високодосвідчені фахівці з Німеччини, що вийшли на пенсію, надають підприємцям консультації з питань розробки маркетингових стратегій та стратегій збуту, оптимізації технологічних процесів, покращення захисту навколишнього середовища та охорони праці, менеджменту якості, модернізації і т. ін.

• Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) впроваджується Конференційною Радою Канади та Канадсько-Українською Торговою Палатою. Мета проекту – збільшення торгівлі і інвестицій між Канадою і Україною, шляхом підтримки доступу малих та середніх підприємств України включаючи тих, якими володіють/керують жінки, до Канадських та світових ринків.

• Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримка процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

• Горизонт 2020 – рамкова програма ЄС з досліджень та інновацій. Мета програми – розвиток економіки, побудованої на зв’язку між науковими дослідженнями та інноваціями, а також “перенесення наукових ідей з лабораторій до ринку”.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: