Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Морскій Саміт інвесторів у Республіці Індія
Морскій Саміт інвесторів у Республіці Індія
Пн, 11 Квітня 2016, 11:14

Вінницька торгово-промислова палата інформує, що Посольство Індії в Україні засвідчує свою повагу Міністерству закордонних справ України та має честь заявити, що Міністерство судноплавства, за сприяння Уряду Індії організовує Морський Саміт 2016 у період з 14 по 16 квітня 2016 року в конвенції Бомбею та виставкому центрі в Мумбаї. Республіка Корея (РК) буде виступати “країною-партнером”.

Високоповажний Прем’єр-міністр Індії погодився провести урочисте відкриття саміту 14 квітня 2016 року.

Дводенний Саміт Інвесторів (з 14 по 15 квітня 2016 року) проводитиме форум з метою сприяння взаємодії між зацікавленими сторонами в рамках взаємодії з корпоративними клієнтами та урядовими організаціями; спеціальні зустрічі з питань інвестиційних можливостей в секторі морського судноплавства Індії, включаючи суднобудування, судноремонт, утилізації суден; земснарядів / виробництво барж, створення нових портів і потужностей, збільшення існуючих портів на основі портів промислового розвитку, розвиток морського кластера, проекти з внутрішніми районами підключення, мультимодальних логістичних вузлів, розвиток внутрішніх водних шляхів для вантажних і пасажирських перевезень, прибережного судноплавства, пасажирського поромного сполучення, круїзного туризму, розвитку островів і водних ресурсів, проекти з відновлення джерел енергії в портах та інших послуг (фінанси, юриспруденція, дизайн і т.д.).

Конференція спрямована на величезні інвестиційні можливості кожного із індійських морський штатів та союзних територій.

На виставці, поряд із ексклюзивними демо-показами, які проводитимуться протягом всіх трьох днів саміту, будуть представлені новітні технології, продукти і послуги. Виставка також сприятиме в поширенні знань про останні події в секторі морського судноплавства.

Таким чином, це забезпечить платформу для тісної взаємодії з провідними світовими морськими організаціями, з метою вивчення можливостей для бізнесу і створить поінформованість серед учасників про останні тенденцій в області морських технологій.

Детальна інформація про саміт, реєстрацію та деталі для учасників можна отримати за адресою: www.maritimeinvest.in.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: