Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » 20 жовтня 2016 року у Відні відбудеться наступний українсько-австрійський бізнес-форум
20 жовтня 2016 року у Відні відбудеться наступний українсько-австрійський бізнес-форум
Вт, 02 Серпня 2016, 11:08

Співорганізаторами заходу виступають Федеральна Палата Економіки Австрії, Торгово-промислова палата України, Посольство України в Австрії та Торговий відділ Посольства Республіки Австрія в Україні. Під час роботи бізнес-форуму українські учасники зможуть встановити прямі ділові контакти з потенційними австрійськими партнерами та отримати безпосередню інформацію про попит та цінову ситуацію на актуальних для них австрійських ринках, а також обговорити перспективи, які відкриваються перед українськими виробниками в умовах полегшеного доступу українських товарів на ринки ЄС у зв’язку із набуттям чинності Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС з 1 січня 2016 року.

Вінницька торгово-промислова палата інформує, що у програмі бізнес-форуму зокрема передбачається участь президента ФПЕА та президента ТПП України. Інформація про проведення форуму «Україна – Австрія» 20 жовтня 2016 р. також викладена на сайті Палати Економіки Австрії, Робоча мова заходу – англійська, для індивідуальних переговорів у разі потреби будуть забезпечені перекладачі.

Зацікавлених представників ділових кіл у разі позитивного рішення просимо не пізніше 31.08. 2016 р. надіслати до ТПП України анкету – заявку на участь, щоб Економічна палата Австрії могла на підставі складу української делегації своєчасно розпочати роботу із залучення до заходу австрійських ділових кіл. Учасники, які потребують оформлення Шенгенської візи, мають також надати або надіслати кур’єрською службою до ТПП України всі необхідні документи (детальний перелік див. у Додатку 2).

Федеральна палата економіки Австрії як партнер з австрійської сторони бере на себе витрати на оренду приміщень для проведення бізнес-форуму, рекламу заходу, запрошення австрійських учасників, організацію кава-брейку, обіднього буфету та переклад під час індивідуальних переговорів (у разі потреби).

Фінансування інших витрат, пов’язаних з участю у бізнес-форумі (переліт, трансфери, розміщення у готелі, оформлення виїзних документів, медичне страхування, організаційний внесок тощо) передбачається за рахунок самих учасників. Згідно попереднього кошторису орієнтовна вартість всіх вищенаведених витрат (за умови одномісного розміщення у готелі **** у центрі міста, З ночі/4 дні та прямого перельоту Австрійськими авіалініями) складає прибл. 1 000 – 1 100 євро на одного учасника.

Організаційний внесок за участь у форумі становить 60 євро, для делегатів від системи ТПП України – 30 євро, сплата організаційного внеску є обов’язковою умовою участі у заході.

Програма заходу

Анкета – заявка на участь

Перелік документів, необхідних для візового запиту до Посольства Австрії

Контакти для зворотного зв’язку: тел./факс 279-44-56, тел. 279-64-06, тел. 279-29-40,

boi-ier@ucci.org.ua, bea-ier@ucci.org.ua, bgn-ier@ucci.org.ua

Прибуття групи до Відня планується 19.10.2016 р. у 2-й половині дня, виліт з Відня до Києва – 22.10.2016р. у 1-й половині дня. Детальна програма перебування української делегації та відомості щодо порядку організації від’їзду і розміщення групи у Відні будуть повідомлені додатково.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: