Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Конференція "Нова ІТ революція в економічній та фінансовій сферах змінить світ"
Конференція “Нова ІТ революція в економічній та фінансовій сферах змінить світ”
Чт, 08 Лютого 2018, 17:08

За інформацією Посольство України в Йорданії 13-14 березня 2018 року на березі Мертвого моря в Йорданії пройде конференція (семінар) під назвою “Нова ІТ революція в економічній та фінансовій сферах змінить світ: Blockchain & Fintech.

Захід організовує група компаній “AFAQ” у співпраці з Федерацією арабських бірж, Амманською фондовою біржею, Промисловою палатою Йорданії, Промисловою палатою Аммана та іншими компетентними органами Королівства.

Під час конференції планується обговорення низки важливих економічних питань у вищезгаданій сфері. Окрема увага буде приділена:

методиці впровадження системи (Blockchain) та інших фінансових технологій в фінансовій, банківській та інвестиційних секторах економіки;

підвищенню рівня контролю над фінансовими ринками;

модернізації електронних платформ шляхом впровадження системи Blockchain для оновлення бізнес-середовища у сфері надання послуг та фінансування різного роду проектів в державній, банківській, страховій, кредитній сферах, безпеки фінансових даних.

На конференцію запрошено: йорданську бізнес-еліту, голів рад директорів провідних компаній та ін.

Вартість участі становить 600 йорданських динарів (близько 850 дол. США), в яку входить: участь у всіх заходах конференції, триденне проживання у 5-ти зірковому готелі.

Більш детальну інформації про захід можна отримати за тел.: 00962799141718, 00962795991013, E-mail: suhair@afaqgroupadv.com, khnusair@afaqgroupadv.com або на веб-сайті.

 

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: