Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Як отримати доступ до Європейського фінансування
Як отримати доступ до Європейського фінансування
Пт, 20 Травня 2016, 15:34

19 травня в Вінницькій торгово-промисловій палаті відбувся практичний семінар для малого та середнього бізнесу на тему

«Як отримати доступ до Європейського фінансування».

Понад шістдесят бізнесменів нашого регіону, активних членів Вінницької ТПП взяли участь e семінарі, проявивши великий інтерес до інформації про роботу проекту EU-Project в Україні. Неабияку увагу привернув виступ Почесного консула України в Італії пана Марко Тосона щодо підходів Європейського союзу до виділення фінансів для розвитку української економіки. Пан М. Тосон, привів гарне порівняння з футболом, сказавши, що він вболіває за економіку України. Далі він зазначив: «Але якщо dи, українські бізнесмени, не будете грати на полі, не будете бігати, а ще гірше, залишитеся в роздягальні, то і вболівальників d українського бізнесу не буде».

19_05 022     19_05 038

У своїх виступах Експерти EU-Project пані Дебора Вараскін і пан Дієго Канчан розповіли про умови доступу до фінансування Євросоюзу, про роботу за програмами “Horizon 2020” і “NEFCO”. Керівник проекту OpenGateItaly Сергій Марчук розповів про зусилля, які прикладаються в рамках проекту з просування українського бізнесу на ринки Європи. Власним досвідом щодо співпраці з фінансовими структурами Європи поділився представник компанії DLS Group s.r.l. Italy з м. Хмельницький – Ігор Німий.

Після закінчення доповідей відбулося індивідуальне спілкування між представниками бізнесу Вінниччини та представниками Євросоюзу на якому обговорювалися проекти, під які можливо отримати фінансування.

13232933_661216260702073_6764883826902874915_n     19_05 036

Цікаві проекти були представлені компаніями: «Спецбуд», «Еколан», «Кейтгрупп», «Вольтаж груп», «Ладога 77» та винахідником Олійником Д.К. Наступним кроком у продовженні роботи за цим напрямком буде складання анкет-заявок для більш предметного розгляду можливості фінансування презентованих проектів.

Після закінчення семінару відбулися переговори італійської делегації з керівником відділу зовнішньоекономічних зв’язків та перекладів Вінницької ТПП Ігорем Шевченко. Керівник делегації пан Марко Тосон відзначив великий інтерес до співпраці з Вінницьким бізнесом, подякував за організацію заходу та висловив бажання укласти договір про співпрацю між Вінницькою ТПП і проектом OpenGateItaly в Україні.

Версія для друку

Версія для друку

Читайте також: