Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » 12 квітня 2016 року у Вінниці відбулась конференція Visegrad 4 Ukraine
12 квітня 2016 року у Вінниці відбулась конференція Visegrad 4 Ukraine
Ср, 13 Квітня 2016, 13:05

Вінницька ТПП інформує, що 12 квітня 2016 року у Вінниці (готель “Франція”) відбулась конференція Visegrad 4 Ukraine: розвиток малого та середнього бізнесу – “Вишеградський досвід для українського уряду та бізнесу”.

«Вишеградська четвірка» прагне передати свій досвід українському уряду та бізнесу. Адже країни В4 розвивались у схожих з Україною умовах, але вже успішно пройшли шлях реформ та мають сьогодні стабільну економіку та політичну ситуацію.

Організаторами заходу виступили: Міністерство зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини у співпраці з Міністерством закордонних та європейських справ Словацької республіки, Міністерством закордонних справ Польщі, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Міністерством закордоних справ України.

Захід мав представницький та інформативний характер.

З вступними промовами виступили:

– Іштван Мікола, Державний секретар з політики безпеки та міжнародного співробітництва Угорщини;
– Ярослав Лудва, молодший заступник міністра Міністерства закордонних справ Чеської Республіки;
– Лукаш Паризек, Державний секретар, Міністерство закордонних та європейських справ Словацької республіки;
– Юлія Клименко, заступник міністра Міністерства економічного розвитку та торгівлі України;
– Олександр Данилейко, начальник Управління економічного співробітництва МЗС України;
– Валерій Коровій, голова Вінницької ОДА;
– Анатолій Олійник, голова Вінницької обласної ради;
– Сергій Моргунов, Вінницький міський голова та інші.

12971007_1527855597522370_3668757359004943767_o

У конференції взяли участь також підприємці країн В4 та Вінниччини. Вони впродовж дня спілкувались про розвиток малого та середнього бізнесу, обговорювали питання, які цікавлять, та ділились досвідом.

Роботу конференції було розділено на три панелі:

Панель І: Роль держави у розвитку малого та середньго бізнесу, позитивний досвід у регулюванні та фінансуванні (модератор: Олег Устенко, директор “Фонду Блейзера”)

Панель ІІ: Умови успішної роботи малого та середньго бізнесу, ринково-конформістська підтримка та стартапи (модератор: Геннадій Чижиков, президент ТПП України)

Панель ІІІ: Що може зробити український малий та середній бізнес для свого розвитку? Питання виходу на ринки та інструменти бізнес-співпраці (модератор: В’ячеслав Биковець, голова секції малого та середнього бізнесу ТПП України).

Державний секретар з політики безпеки і міжнародного співробітництва Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Мікола Іштван у своїй вітальній промові зазначив: «Конференція покликана сприяти розвитку малого та середнього бізнесу. Я хочу підкреслити, що Угорщина і країни Вишеградської четвірки повністю підтримують Україну та той шлях реформ, на якому сьогодні стоїть ваша держава. І сьогодні наша присутність тут підтверджує наше прагнення сприяти динамічному розвитку України.

Сьогодні ми у Вінниці, і ми побачили, що це гарне і відкрите місто з ефективною владою. Ми впевнені, що заходи децентралізації в Україні будуть рухатись й надалі і будуть гарним стимулом для розвитку влади і фінансового ресурсу».

«Вінниця є тим регіоном, який показує, як повинен розвиватись малий і середній бізнес, особливо агросектор. Основна ідея цієї події – визнати, що малий і середній бізнес не тільки існує в країні, а він є дійсно важливою складовою політичної стабільності, і не тільки на сьогоднішній день. Тому ми повинні його розвивати і надавати всю необхідну підтримку з боку держави, а головне не заважати», – відзначила у своїй промові заступник Міністра економіки і торгівлі України Юлія Клименко.

Версія для друку

Версія для друку

Читайте також: