Будьте свідомими
За кілька днів на нас чекає найголовніше християнське свято — Великдень. Традиційно більшість українців цього дня підуть до храмів, братимуть участь у богослужіннях та освяченні великодніх кошиків.
Ми із розумінням ставимось до почуттів вірян та народних традицій. Саме тому місто зняло суворі карантинні обмеження напередодні великодніх свят, а саме від 1 травня.
Просимо вас, перебуваючи у храмі чи іншій релігійній установі, бути максимально уважними до свого здоров’я, дотримуватись заходів протиепідемічної безпеки. Захищати обличчя масками, зберігати безпечну відстань, уникати скупчень. За можливості вмовити літніх батьків залишитись вдома.
Кожен із нас несе відповідальність за подальше поширення вірусу. Важливо втримати зниження кількості хворих та не допустити подальших спалахів COVID-19 у столиці.
Світова пандемія стала важким випробуванням для всіх: влади, бізнесу, громадян. Суворі карантинні обмеження були вимушеною мірою, яка мала економічні втрати для підприємців.
Тож лише спільно ми зможемо подолати наслідки пандемії та розпочати новий етап розвитку.
Бережіть себе та будьте свідомими.
З повагою,
Київська міська державна адміністрація
Українська Рада Бізнесу
Торгово-промислова палата України
Щотижневий бюлетень приватизації від 28.04.2021
Вийшов новий Щотижневий бюлетень приватизації від 28.04.2021. Заходьте за посиланням: https://privatization.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/Byuleten-PRYVATYZATSIYI-28.04.2021-1.pdf
Інформаційний бюлетень з оренди державного майна від 26.04.2021
Вийшов черговий щотижневий Інформаційний бюлетень з оренди державного майна від 26.04.2021.
Квітень 2021
{"id":63,"name":"flipbook 63","pages":[],"mode":"normal","viewMode":"webgl","skin":"light","sound":false,"pdfPageScale":1.5,"pdfPageQuality":0.9,"pdfPageBgColor":"#FFFFFF","pdfUrl":"https:\/\/cci.vn.ua\/wp-content\/uploads\/2021\/04\/04_255.pdf","thumbnailsOnStart":true,"contentOnStart":false,"rightToLeft":false,"loadAllPages":true,"pageWidth":1000,"pageHeight":1414,"thumbnailWidth":100,"thumbnailHeight":141,"zoom":1,"zoomLevels":"1,1.2,1.5,1.9,2.5,4,6","zoomDisabled":false,"startPage":1,"deeplinking":{"enabled":false,"prefix":""},"lightboxThumbnailUrl":"","lightboxCssClass":"","lightboxText":"","lightBoxOpened":false,"lightBoxFullscreen":false,"backgroundColor":"#818181","backgroundPattern":"","height":1000,"fitToWindow":false,"fitToParent":false,"fitToHeight":false,"offsetTop":0,"responsiveHeight":false,"aspectRatio":2,"btnNext":{"enabled":true,"icon":"fa-chevron-right","title":"Next Page"},"btnPrev":{"enabled":true,"icon":"fa-chevron-left","title":"Next Page"},"btnZoomIn":{"enabled":true,"icon":"fa-plus","title":"Zoom in"},"btnZoomOut":{"enabled":true,"icon":"fa-minus","title":"Zoom out"},"btnToc":{"enabled":false,"icon":"fa-list-ol","title":"Table of content"},"btnThumbs":{"enabled":false,"icon":"fa-th-large","title":"Pages"},"btnShare":{"enabled":true,"icon":"fa-link","title":"Share"},"btnSound":{"enabled":"true","icon":"fa-volume-up","title":"Sound"},"btnDownloadPages":{"enabled":false,"url":"","icon":"fa-download","title":"Download pages"},"btnDownloadPdf":{"enabled":false,"url":"","icon":"fa-file","title":"Download pdf"},"btnExpand":{"enabled":false,"icon":"fa-expand","iconAlt":"fa-compress","title":"Toggle fullscreen"},"btnExpandLightbox":{"enabled":false,"icon":"fa-expand","iconAlt":"fa-compress","title":"Toggle fullscreen"},"cameraDistance":2300,"pan":0,"panMax":20,"panMin":-20,"tilt":0,"tiltMax":0,"tiltMin":-60,"bookX":0,"bookY":0,"bookZ":0,"pageMaterial":"phong","pageHardness":1,"coverHardness":4,"pageSegmentsW":8,"pageSegmentsH":1,"pageShininess":20,"pageFlipDuration":1.5,"submit":"Save Changes","socialShare":[],"rootFolder":"https:\/\/cci.vn.ua\/wp-content\/plugins\/real3d-flipbook\/"}
Компанії Ізміру, які зацікавлені вести бізнес з українськими компаніями
Турецькі партнери ТПП України – ТПП Ізміру зібрали компанії , які зацікавлені вести бізнес з українськими компаніями. Ви можете знайти список у додатку.
Контакт в ТПП Ізміру:
Ekin Sıla Özsümer
Business Development Directory
Research and Development Officer
IZMIR CHAMBER OF COMMERCE
Atatürk Caddesi No: 190 Alsancak / Konak 35220 – İZMİR
T: +90 533 341 19 58 • F: 0232 498 46 13
www.izto.org.tr
Пошук торговельних партерів у Туреччині
Повідомляємо, що для пошуку торговельних партерів у Туреччині українські компанії можуть скористатися наступними інтернет-ресурсами:
Пошук клієнтів у виробництві виробів з текстилю
ТОВ НВКИ “Укрінтад-Сервіс” – підприємство з виробництва та розробки робочого та корпоративного одягу, нанесення логотипів (вишивка, термоплівка) виготовлення шевронів, виробництво виробів з текстилю.
Контакти: Україна, 08700, Київська обл., м.Обухів, вул.Миру 7-А.
E-mail: 5209703@ukr.net
Каталог Агенства з розвитку “Forest Based Industries”
Каталог від Сербського посольства, щодо Агентства з розвитку «Forest Based Industries».
В разі зацікавленості у встановленні та налагодженні ділового контакту з відповідним Агентством просимо звертатися до Дирекції міжнародного співробітництва.
Департамент міжнародного співробітництва / International Cooperation Dept.
Торгово-промислової палати України / The Ukrainian Chamber of Commerce and Industry
tel.:+38 044 584 28 15 / +38 050 366 49 97 (Viber, WhatsApp, WeChat, Telegram) email: zva-zed@ucci.org.ua / valeryz.2393@gmail.com
Щотижневий бюлетень: Мала приватизація від 21.04.21
Створено вебпортал виробів з турецької шкіри та шкіряних виробів
Асоціація експортерів шкіри та шкіряних виробів в м.Стамбул (IDMIB), яка входить до складу Генерального секретаріату Асоціації експортерів текстилю та одягу в Турецькій Республіці – є провідною організацією, що представляє сектор шкіри та виробів з неї, а також здійснює багато заходів з метою збільшення експортних можливостей та просування турецької шкіряної промисловості у всьому світі.
З метою надання потенційним покупцям доступ до турецьких виробів зі шкіри був створений веб-портал www.turkishleather.com, де вони зможуть отримати доступ до турецької шкіри та шкіряних виробів, який розпочав свою роботу 25 січня 2021 року.
На веб-сайті www.turkishleather.com, який підготовлений англійською та російською мовами, представлені компанії за чотирма основними секторами: фабрики з виробництва взуття, шкіряного/хутряного одягу, шорно-сідельні вироби. На порталі зареєстровано більш ніж 130 турецьких експортерів та представлено понад 2000 варіантів товару.
Щотижневий бюлетень: Мала приватизація
Щодо експортних кредитів для українсько-британських торговельних та інвестиційних проектів
Інформуємо, що у зв’язку з Угодою про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії, підписаною 08.10.2020 р., Уряд Великобританії (через департамент гарантування експортних кредитів UK Export Finance) надає можливість українським імпортерам і британським експортерам взяти на вигідних умовах довгостроковий кредит на реалізацію операцій або проектів, пов’язаних із торгівлею та інвестуванням. Спектр типів витрат, які можуть бути покриті за рахунок кредиту, – дуже широкий і включає експорт-імпорт товарів і послуг, розробку продукції, оборотний капітал та інші пов’язані витрати.
Галузі, найбільш цікаві британській стороні в контексті надання фінансування: сільське господарство і аквакультура, транспортна інфраструктура та будівництво, відновлювальна енергетика, охорона здоров’я, цивільна авіація, видобувна промисловість (крім нафти, газу та вугілля), інформаційні технології, безпека та оборона. Але кредити можуть бути надані й іншим галузям.
Мінімальна необхідна частка британської продукції чи послуг в операції або проекті повинна бути не меншою за 20%. Решта критеріїв, яким повинні відповідати позичальники, а також інші деталі наведені в статті Британо-Української Торгової Палати з докладним описом програми (додається). Наприкінці статті вказана електронна адреса, на яку можна звертатися із запитаннями.
Запис вебінару, присвяченого цьому питанню (UK Export Credit Support by UKEF for Trade and Investment in Ukraine/BUCC Webinar 23.02.2021), можна переглянути тут: https://www.youtube.com/watch?v=PE4NcLD9SxI
Додаток: стаття Британо-Української Торгової Палати.
Керівництво для роботодавців у сфері ґендерної рівності та недискримінації
Конфедерація роботодавців України надала “Керівництво для роботодавців у сфері ґендерної рівності та недискримінації” (25 арк.), метою якого є надання практичних порад роботодавцям щодо застосування найбільш типових та найважливіших аспектів національного законодавства, спрямованого на розвиток та підтримку продуктивних відносин, встановлених з дотриманням принципів недискримінації та рівних можливостей.
Пропозиція співпраці у сфері права
У напрямку ділової співпраці у зв’язку із великою кількістю звернень, Юридичною компанією “СІПЕНДПІ” запроваджено програму пільгового обслуговування членів Торгово-промислових палат. Коротка інформація за посиланням: https://anwalt.com.ua/services/delovaya-solidarnost
Двостороннє торгово-економічне співробітництво з Республікою Казахстан
В рамках реriональної поїздки Посла України в Казахстані до м. Актау Мангистауської області Республіки Казахстан (РК) було проведено низку зустрічей з казахстанськими діловими колами, в ході яких обговорено актуальні питання двостороннього торгово-економічного співробітництва, зокрема можливість залучення українських компаній до реалізації таких регіональних проектів:
– будівництво комплексу з опріснення морської води;
-будівництво електростанцій «зеленої енергетики» (вітрова, сонячна);
– відновлення міського громадського транспорту (автобусний парк).
Поряд з цим, казахстанська сторона зацікавлена в налагодженні постачання до РК продукції українських молочних виробників, зокрема, сухого молока.
Просимо надіслати на адресу Посольства, а в копії ТПП України, комерційні пропозиції українських компаній, які зацікавлені у співробітництві за вищезазначеними напрямками.
Контактна особа в Посольстві України в Республіці Казахстан – Олегович Чернега, тел.: +7 (7172) 40-07-57, ihor.cherneha@mfa.gov.ua , в ТПП України – Анна Любима ast-ier@ucci.org.ua.
Зростання цін на насіння соняшника та соняшникову олію на болгарському ринку