Торгово-Промислова Палата України, Комітет з електронних комунікацій, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України за підтримки Кабінету міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, ГО “ХайТек Офіс”, HAB 4.0 19 червня 2018 року о 10:30 проводять міжнародний форум “КІБЕРБЕЗПЕКА-ЗАХИСТИ СВІЙ БІЗНЕС”
В Україні тема кібербезпеки за останні три роки набула значних зрушень. Однак і сьогодні ще багато хто і в Уряді, і в бізнесі, і в суспільстві не відчуває достатньої обізнаності про кібер-загрози або не підготовлені до них.
Мета форуму: надати можливості форуму для обговорення шляхів допомоги компаніям будь-якого масштабу в оцінці, розробці і зміцненні своїх програм кібербезпеки для захисту бізнесу, просвіти та обміну досвідом (технології, законодавство, рішення), виявлення кращих практик в сфері інформаційної безпеки, налагодження міжгалузевого діалогу “Суспільство – Бізнес – Держава”, надання дійсного поштовху в Українському суспільстві щодо підвищення уваги до кібернетичних загроз та шляхів їх подолання.
ПЛЕНАРНА СЕСІЯ. Україна на шляху створення Національної екосистеми кібербезпеки.
Кібер-екосистема як складне співтовариство взаємодіючих пристроїв, мереж, людей і організацій, процесів і технологій. Стратегія надання допомоги жертвам кібератак, як частини національної стратегії цифрової безпеки.Єдиний простір довіри до електронних послуг як основа цифрового майбутнього України.
І ПАНЕЛЬ. КІБЕР-ЕКОСИСТЕМА – ЯК ОСНОВА БЕЗПЕЧНОГО БІЗНЕСУ
Стратегія кібербезпеки України- шляхи реалізації. Закон України “Про основні засади забезпечення кібербезпеки України”, Державно-приватна взаємодія у сфері кібербезпеки – наша відповідь на нові кіберзагрози. Єдиний простір довіри як основа безпеки доступу до електронних послуг. Політико-правові аспекти регулювання в кіберпросторі.
ІІ Панель. СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЙ І ПРАКТИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ БЕЗПЕЧНОГО БІЗНЕСУ
Нові технології – нові потенційні загрози, комплексний підхід до безпеки; міграція в хмару- загрози і можливості кібербезпеки¸ Інтернет речей і розвиток гіперпов’язаності, стратегічне планування кібербезпеки, кібер-екосистема малого підприємства, формування кіберкультури безпаперового офісу, незалежна оцінка та аналіз поточного рівня кібербезпеки, управління ризиками при збоях даних: відповідь і відновлення, план реагування на інциденти. цифрові докази, розроблення та впровадження національних стандартів и технічних регламентів надання допомоги жертвам кібератак
ІІІ ПАНЕЛЬ. ОСВІТА І ПРОСВІТА
Підвищення цифрової грамотності громадян та культури безпекового поводження в кіберпросторі, комплексних знань, навичок і здібностей, необхідних для підтримки цілей кібербезпеки, впровадження державних і громадських проектів підвищення рівня обізнаності суспільства щодо кіберзагроз та кіберзахисту; кадровий голод в середовищі фахівців з ІБ, нові професії на стику ІТ та інших дисциплін,співробітники компанії як перша лінія захисту від кібер-атаки.
Під час роботи Форуму провідні світові і українські компанії презентують сучасні технологічні розробки для розбудови кіберекосистем для, різноманітних бізнесів, найкращі світові практики їх використання малим і середнім бізнесом.
Формат проведення заходу передбачає он-лайн трансляцію за участі дипломатичних місій та представництв торгових місій ТПП України за кордоном.
Контактна особа для реєстрації – Людмила Папаянакіс
тел. +38 063 815 48 06; е-mail: l.papaianakis@export.kiev.ua
Реєстрація відкрита до 18 червня 2018 року.