Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Німецько-український партнерський проект допоможе розширити знання про Україну
Німецько-український партнерський проект допоможе розширити знання про Україну
Ср, 03 Серпня 2016, 12:58

ТПП України, Європейський університет Віадріна та Німецька асоціація україністів підписали меморандум про співпрацю, результатом якої стане започаткування німецько-українських партнерських зв’язків за проектами. Один із них – «Ukraine Calling. Компетенція щодо України у діалозі». Він буде цікавий для тих, хто у рамках супроводу професійної діяльності прагне розширити свої знання про Україну.

Вінницька торгово-промислова палата повідомляє, що проект розрахований на різноманітні організації, які б хотіли налагодити професійні зв’язки із партнерами в Україні, розпочати певні спільні проекти.

«Ukraine Calling. Компетенція щодо України у діалозі» адресований співробітникам німецьких і міжнародних організацій, які працюють у сферах політики, масової інформації, управління, економіки та громадянського суспільства.

Серед учасників наприклад, є бізнес-організації, які займаються сільським господарством та лісництвом. Також у тренінгу Ukraine Calling братимуть участь журналісти НДО «Європейські медіаініціативи», представники німецько-польскої молодіжної організації, асистент депутатки Ребекки Гармс у Європарламенті, а також спеціалісти з конфлікт-менеджменту та посередництва під час мирних переговорів. Є й культурний проект: театр із Штутгарта, який планує не лише спільну з українцями виставу, але й програму обміну персоналом.

Передбачається створення мережі, до якої залучатимуться інституції, що працюють на двосторонньому рівні, та потенційні українські партнери. Учасники одержать можливість самостійно розширювати отримані знання, щоб втілювати у життя власні ідеї щодо співпраці або проектів із Україною у відповідних сферах своєї діяльності.

Проект реалізовуватиметься у три етапи. Перший – обмін досвідом, трансфер знань – передбачає самостійну підготовку за допомогою посібника. У вересні розпочнеться другий етап, під час якого учасники відвідають Київ та зустрінуться там із потенційними партнерами в Україні для їхніх проектів, а під час заключного етапу, у листопаді, працюватимуть над втіленням проектів з українськими партнерами вже у Берліні.

Завдяки підвищенню кваліфікації та міждисциплінарному обміну особи, які обіймають відповідальні посади, отримають глибокі знання, що стане підґрунтям для подальшої праці за темами, пов’язаними з Україною.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: