Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » "День економіки "Україна-Баварія 2016"
“День економіки “Україна-Баварія 2016”
Чт, 31 Березня 2016, 16:50

Делегація німецької економіки в Україні, у співпраці з Промислово-Торговельною палатою Мюнхена і Верхньої Баварії та Міністерством економіки та засобів масової інформації, енергетики і технологій Баварії організовує для українських підприємств інформаційну ділову поїздку до Німеччини “День економіки “Україна-Баварія 2016” у м. Мюнхен 7-9 червня п.р.

Вінницька ТПП інформує, що під час поїздки українські підприємці матимуть нагоду ознайомитися з актуальною економічною ситуацією на ринках Німеччини та Європи і основними аспектами ведення бізнесу в Німеччині, отримати консультації щодо можливостей, які надає Угода про Зону вільної торгівлі між Україною та ЄС, а також провести ділові зустрічі та переговорити згідно профілю діяльності кожного з підприємців-учасників та їх коопераційних можливостей.

Участь у даному заході сприятиме встановленню нових перспективних контактів для майбутньої співпраці з німецькими підприємцями на європейському ринку та отримати консультаційну допомогу задля збільшення ефективности їх роботи на міжнародному рівні.

Звертаємо Вашу увагу на те, що з організаційних міркувань заявки на участь приймаються до 5 квітня 2016 року. Участь у заході передбачає організаційний збір, інформація міститься у заявці.

Контактні особи:

– Ткачук Олександр Дмитрович, тел. (044) 234-59-98, 235-72-25.
– Дрозд Катерина Сергіївна, тел. (044) 481-33-90

Програма

Заявка на участь

Варіанти авіаперельоту та проживання

Версія для друку

Версія для друку