Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » 39-та Міжнародна будівельна виставка “Turkeybuild” (Туреччина)
39-та Міжнародна будівельна виставка “Turkeybuild” (Туреччина)
Чт, 31 Березня 2016, 11:51

Вінницька торгово-промислова палата інформує, що у період з 10 по 14 травня 2016 року Союз експортерів Середньої Анатолії (ОАІВ) за підтримки Міністерства Економіки Турецької республіки у м. Стамбул (Туреччина) проводитиметься 39-та міжнародна будівельна виставка “TURKEYBUILD” (www.yapifuari.com.tr/eng). Торгівельна місія в рамках зазначеної виставки проводитиметься з 8 по 11 травня 2016 року. Останній термін подачі заповнених анкет до нашого Офісу – 22 квітня 2016 року.

У період з 17 по 21 травня 2016 року Союз експортерів текстилю та готового одягу Стамбула (ІТКІВ) за підтримки Міністерства Економіки Турецької республіки у м. Стамбул (Туреччина) проводитиметься 22-га Міжнародна виставка домашнього текстилю “ЕVTEKS” (http://cnrevteks.com). Торгівельна місія в рамках зазначеної виставки проводитиметься з 15 по 18 травня 2016 року. Також у період з 16 по 19 травня 2016 року до участі у Торгівельній Місії запрошені представники ЗМІ для освітлення даної події у пресі/на телебаченні. Останній термін подачі заповнених анкет до нашого Офісу – 27 квітня 2016 року.

Програма Торговельної Місії передбачає проведення двосторонніх зустрічей з турецькими виробниками/експортерами відповідної продукції (згідно пункту 8 заповненої анкети), відвідування виставки та деяких місцевих підприємств-виробників за кошти організаторів.

Програма проведення Торгівельної Місії розрахована на 4 дня, а саме :

1 день – прибуття до Туреччини, поселення у готелі; 2 день – проведення двосторонніх зустрічей з ту рецькими підприємцями; 3 день – відвідування виставки/виробничих підприємств; 4 день – повернення до України.

Так, витрати на проживання у готелі, сніданок та трансфер аеропорт-готель-виставковий комплекс-аеропорт забезпечує турецька сторона, витрати на дорогу (переліт Україна-Туреччина-Україна) оплачуються безпосередньо представниками українських компаній, що прибудуть до Туреччини.

Для участі у зазначеній Програмі представникам українських компаній достатньо заповнити в електронному вигляді Анкету та надіслати її до вказаної дати на адресу нашого Офісу.

Звертаємо особливу увагу на те, що всі поля Анкети мають бути заповненими. Остаточне рішення щодо включення українських представників підприємств до складу торговельної місії з покриттям витрат по перебуванню в Туреччині приймає турецька сторона.

Важлива інформація для компаній, які братимуть участь у програмі:

Необхідна присутність представників підприємств із знанням іноземної мови (англійської, німецької чи французької), вповноважених ухвалювати рішення щодо операцій із закупівлі товарів.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: