Повідомляємо, що 13 червня 2019 року відбулася зустріч співробітників Посольства України в Чорногорії з Томом Веддінгтоном, представником чорногорських підприємців, які зацікавлені у пошуку інвесторів в Україні з метою продажу або оренди земельної ділянки площею 90 тис. кв. км на Півночі Чорногорії. Земельна ділянка знаходиться у центрі
міста Колашин, на відстані 10 км від гірськолижного курорту. Територія урбанізована і призначена для розвитку комплексного туристичного курорту змішаного призначення. Вартість – 3,6 млн. євро (40 євро за квадратний метр).
Місто Колашин – центр однойменного муніципалітету з населенням 9949 осіб. Населення міста – майже 3000 осіб, територія – 897 кв. км.
Гірськолижний курорт Колашин знаходиться на лівому березі річки Тара на висоті 960 м над рівнем моря. Наразі це один з двох популярних гірськолижних курортів Чорногорії, який почали розвивати порівняно недавно. Зокрема, у 2008 р. корпорація Beppler & Jacobson повністю оновила все оснащення лижних спусків і реконструювала готелі Bianca і Lipka.
Колашин знаходиться на відстані 73 км від столиці Чорногорії – Подгориці. Однак, очікується, що в 2020 році буде завершено будівництво нової автомагістралі Подгориця – Колашин, яка має значно скоротити час (до 30 хв.) та шлях (до 40 км) від Подгориці до Колашину. Прогнозується, що вартість поїздки новою магістраллю складе 4 євро.
Просимо поширити зазначену інформацію серед заінтересованих представників України з метою пошуку потенційних партнерів.
Додаток: згадане, 1 брошура.
… Буває, часом сліпну від краси.
Спинюсь, не тямлю, що воно за диво, —
оці степи, це небо, ці ліси,
усе так гарно, чисто, незрадлииво,
усе як є — дорога, явори,
усе моє, все зветься Україна.
Така краса, висока і нетлі́нна,
що хоч спинись і з Богом говори…
Ліна Костенко,
УСЕ МОЄ, ВСЕ ЗВЕТЬСЯ УКРАЇНА
Україна — мальовнича, привітна та неповторна. На території Украни є безліч місць, побувавши в яких ви запам’ятаєте їх назавжди. У деякі ви будете повертатись знов і знов, насолоджуючись красою та неповторністю миттєвостей.
Любов до України починається з подорожей її стежками, її містами, селами та річками. Подорожі Україною стрімко розвиваються, конкуренція зростає, сервіс підвищується. Я впевнена – кожен турист знайде відпочинок на свій смак і “гаманець”. Крім того, внутрішньоукраїнські подорожі позитивно впливають на економіку і дають можливість ближче познайомитися з рідною країною.
Для популяризації свого краю Асоціація працівників туристичної сфери “Туристична Буковина” за підтримки Чернівецької обласної державної адміністрації організувала інформаційний тур “Дністер – річка великої історії” для працівників туристичних фірм з різних регіонів країни. Туристична агенція Вінницької торгово-промилової палата була серед представників туристичного бізнесу Вінничини.
Маршрут включав в себе ознайомлення з містом Чернівці, екскурсійними маршрутами, базами відпочинку Чернівецької області, які розташовані в регіоні Дністра.Та про все трішки детальніше.
“Чернівці – місто, де дороги підмітали трояндами, а книгарень було більше, ніж кав’ярень”, – так красиво сказав про це місто австрійський дослідник. Часто Чернівці порівнюють із Віднем, Львовом, Прагою. Останнім часом Чернівці називають маленьким Парижем. Хоча самі гіди не розуміють звідки взялось таке порівняння. Чернівчани вважають своє місто схожим на Відень. Одне зрозуміло, Чернівці – абсолютно неповторне місто, а для ідей подорожі Україною – взагалі ідеальний варіант.
Місто захоплює своїми площами, вулицями, стародавніми соборами і дивовижною архітектурою. Приїхавши до Чернівців обов’язково прогуляйтеся по вулиці Ольги Кобилянської, жителями якої у давні часи були тільки вельможі і знатні сім’ї. Ця велика пішохідна вулиця Чернівців перенесе вас до старої Європи. Тут панує особлива атмосфера. Усі будинки тут зводили австрійці. А ще на вулиці можна побачити ковану скульптуру двірника, який тримає в руках троянди. За легендою, за часів Австрії, саме цю вулицю замітали трояндами.
Рекомендую відвідати Чернівецький національний університет, що розташувався в колишній резиденції митрополитів Буковини і Далмації. Найгарніший університет України внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Цікаво, що одним із найвідоміших студентів університету є Іван Франко.
Потрібно обов’язково побувати на центральній площі. Варто прийти сюди рівно о 12 годині. Саме в цей час на вершину міської Ратуші здіймається трубач у гуцульському костюмі, який виконує гімн Буковини.
Також варто піти на Театральну площу, яку вінчає Чернівецький театр ім. Ольги Кобилянської.
На самій же площі у 2000-ному році заклали місцеву алею зірок. Тут ви знайдете зірку Назарія Яремчука, Софії Ротару, Володимира Івасюка, Іво Бобула, Степана Галябарди, Миколи Мозгового та інш.
Зупинитися можна як і в хостелах (СКВЕР — вул.Університетська, 58; Yard — вул.Ольги Кобилянської, 10; C O I N — вул.Головна, 119 ) так і в вишуканих готелях (Georg Palace — вул.Богуна, 24; Knaus Apartments — вул.Худякова, 4/2).
Є можливість недорого та смачно перекусити між екскурсіями у мережі бістро-піцерій “Час Поїсти” (вул.Головна, 63); мережі бістро “eQuator” (вул.Руська, 205; вул.Богуна, 24; вул.Ентузіастів, 3-Г; вул.Небесної сотні, 11).
Відпочити і посмакувати стравами традиційних рецептів буковинської кухні ви зможете у Етно-ресторані “Колесо” (вул.О.Кобилянської, 6).
Любителям раків пропоную відвідати PUB “Raki House” (вул.Шолом-Алейхема,11), де ви можете випити пива, замовити раків, мідії та рапанів. А якщо у вас обмаль часу – вам дадут раків із собою.
Поціновувачам німецьких ковбасок буде до вподоби Кафе-Ресторан “KNAUS “ (вул.Худякова, 4/2).
Переміститися у середньовіччя ви зможете відвідавши Державний історико-архітектурний заповідник “Хотинську фортецю”. Це – одна з найяскравіших історичних та архітектурних пам’яток України. Тут настільки гарно, що відомі кінорежисери обрали саме Хотинську фортецю для історичного й художнього кіно.
Крім “Тараса Бульби”, тут знімалося багато фільмів, зокрема “Гадюка”, “Захар Беркут”, “Балада про доблесного лицаря Айвенго”, “Три мушкетери”, “Чорна стріла”, “Стара фортеця”, “Стріли Робін Гуда”, “Ясса”.
У Хотинській фортеці у 2010– 2011 роках проводили міжнародний середньовічний фестиваль «Битва націй». А з 2012 року організаторами «Битви націй» щорічно проводиться фестиваль «Середньовічний Хотин».
Покупатися, порибалити, засмагнути, поплавати на човні, яхті чи катамарані, весело провести час та відчути цілющі властивості місцевого мікроклімату – це відпочинок на Дністрі. Вибагливі туристи можуть завітати до села Дністрівка, де на березі Дністровської бухти знаходиться яхтклуб та база відпочинку “Маяк”. Відпочити тілом і душею, відновити сили та насолодитися чистим повітрям ви зможете у веселому товаристві, або сім’ями на базах відпочинку в селі Вороновиця, що знаходиться на Дністрі.
Подорожувати дуже цікаво та весело. Скільки в Україні ще незвіданих місць, скільки цікавих пам’ятників архітектури. Більшість з цього всього можна побачити безкоштовно, а за де що прийдеться заплатити. Подорожуйте Україною і переконайтесь самі скільки в ній усього цікавого та незвіданого. Будьте певні, щоб відвідати усі значні місця у вас піде не один місяць.
Хочу подякувати професіоналам туристичної сфери закоханим у свій рідний край:
Світлана Цух
Фото: Світлана Цух
Відео люб’язно надане Андрієм Желудковим – фотограф, м.Чернівці.
Компанія “7leaps For Trading and Marketing” зацікавлена у налагодженні прямих ділових відносин з українськими кондитерськими компаніями з метою імпорту солодощів і кондитерських виробів до Йорданії.
Вищезгадана компанія має понад 250 торгових точок в Йорданії. Контакти “7leaps For Trading and Marketing”: виконавчий директор Хассан Абделкадер (Hassan Abdelqader), тел.: 00962777732000, е-mail: hassan@7leapsjo.com.
У разі зацікавленості надсилати пропозиції на адресу йорданської компанії (в копії – ПУ в ЙХК, emb_jo@mfa.gov.ua)
До Посольства України в Канаді надійшло звернення компанії «MCQUAIDS RV SALES» (Острів Принца Едварда), яка зацікавлена у встановленні ділових контактів з українськими виробниками фанери та деревоволокнистих плит середньої щільності.
Додаток: комерційна пропозиція, стор.1, стор.2.
До Посольства України в Канаді надійшло звернення компанії «Bellissimo Flooring & carpet Inc.» (Британська Колумбія), яка зацікавлена у встановленні ділових контактів з українськими виробниками фанери та деревоволокнистих плит середньої щільності.
Додаток: стор.1, стор.2.
В цілях подальшого розвитку міжрегіональних звязків між країнами надана інформація щодо інвестиційних можливостей м.Шимкент, Республіки Казахстан та список нішевих проектів.
У разі зацікавленості українських підприємців просимо звертатись за додатковою інформацією – Г.Умирзакову, тел. +7 777 332 21 54, okl.gani@gmail.com.
До Посольства України в Республіці Сербія звернувся представник компанії «Ennlib Group Intertrade», зацікавлений у купівлі кукурудзяної олії, замореженого мяса курей та молочних продуктів тривалого зберігання.
Заповнена форма комерційної пропозиції англійською мовою компанії додається.
У Торгово помислову палату України звернувся підприємець з Венесуели, з пропозицією допомогти йому придбати в Україні певні продукти:
пшеничне борошно середньої якості, для виробництва хлібо-булочних та кондитерських виробів.
соняшникова рафінована олія фасована в пляшки ПЕТ.
макарони та спагетті.
сухі сніданки (мюслі, граноли, каші, пластівці)
Кількість: по одному 40’’ футовому контейнеру кожного виду.
Поставка продуктів на умовах FОB або CIF порт Maracaibo (Venezuela).
Оплата: акредитив одного з іспанських банків.
Підприємець просить надіслати: ціну в $ USA за 1 тонну продукту, його фізико-хімічні характеристики, вага мішка (коробки), їх кількість в контейнері, вага контейнеру, чи може бути надрукована назва замовника на мішку (коробці).
Торгово-промислова палата України
вул. Лепанто, буд. №192, 1 поверх, «Бюро», 08013 Барселона
Автономна спільнота Каталонія, Королівство Іспанії
WhatsApp/Viber+34 669 162 688 fediuk6@hotmail.com
Вінницька торгово-промислова палата і Кайдзен Інститут Україна спільно з КАЙДЗЕН Клуб в Україні за підтримки випускників Японського Агентства Міжнародного Співробітництва (JICA) організовують 2-денний тренінг на тему: БІЗНЕС-СТРАТЕГІЯ І МАРКЕТИНГ
Мета тренінгу: вивчення практичного підходу до розробки стратегії компанії, а також до ефективного управління бізнесом і маркетинговим планом.
Цільова аудиторія:
• Вище керівництво та керівники компаній.
• Менеджери, що відповідають за стратегію, розвиток бізнесу і маркетинг.
• Співробітники, які займаються стратегією, маркетингом і продажами.
Питання до розгляду:
Тренер: Масаказу Хиракава, Презедент в M’s Consulting Inc. (Японія), старший консультант Японського Агентства Міжнародного Співробітництва, ЄБРР – відомий консультант з широкого спектру проведених злиттів і поглинань, розробки бізнес-стратегії і маркетингової стратегії для бізнес-альянсів, розширення бізнесу з виходом на міжнародний ринок. Займається розробкою короткострокових стратегій зростання, прагматичних планів маркетингу і розвитку бізнесу. Дослідженням ринку, включаючи потреби клієнтів і аналіз больових точок, виконанням бізнес-планів і розширенням операцій за допомогою циклів PDCA.
Дата: осінь 2019
Час: 9:30 – 17:00
Місце: м. Вінниця, вул. Соборна, 68, конференц-зал
Вартість: 6000 грн з особи
Для Членів КАЙДЗЕН Клубу в Україні та Вінницької ТПП надається знижка 15%.
Мова тренінгу: англійська з перекладом на російську
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ТРЕНІНГ можна:
– відправивши запит з темою «Бізнес-стратегія і маркетинг» за адресою: travel@cci.vn.ua, з наступною інформацією: ПІБ, компанія, посада, контактний телефон та e-mail;
– заповнивши ОНЛАЙН-форму за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1DsUn4r5cnWzxB39uRsntFaszoZXDMLusvuW9wwWZ1EA/edit
ДОВІДКИ за телефонами: (0432) 520712, 525962.
31 травня було проведено вже ХІХ сесію Енергетичного пулу. Цього разу її присвятили стану справ в сільському господарстві. Розглянули такий новий напрямок як АГРОВОЛЬТАЇКА, ознайомились з тракторами на електричній тязі, подивились відео роботи китайського електротрактора з інтелектуальною системою керування (без тракториста зовсім). Зацікавленість викликала доповідь Дмитра Дідковського про точне землеробство. За рахунок впровадження сучасних систем керування можна досягти суттєвої економії пального та заощадження мінеральних добрив, на виробництво яких іде шалена кількість газу та електрики.
Оплесками привітали учасники пулу виступ переможця конкурсу наукових ідей ВНТУ студента Дмитра Кудрявцева на тему «Контроль за енерговитратами в побуті»
Під час вільного спілкування учасники пулу обговорили багато питань у напрямку енергоефективності.
30 травня у Вінницькій ТПП за підтримки проекту CUTIS (Canada-Ukraine Trade and Investment Support project – CUTIS) відбулась цікава і інформаційно насичена зустріч у жіночому бізнес-клубі.
Барбара Макларен, гендерна експертка проекту CUTIS з Канади, презентувала гендерний аналіз викликів у експортній діяльності ММСП, а наші учасниці складали рейтинг бар’єрів, виходячи з власного досвіду.
Світлана Віязловська, засновниця та генеральний директор групи компаній з органічного землеробства Biofarm Organic поділилася досвідом експортної діяльності. Говорили про рентабільність, пошук партнерів, сертифікацію, логістику і багато іншого. Своїм прикладом Світлана надихнула учасниць не боятися і сміливо підкорювати нові вершини.
Віра Поровська (Vira Porovska), гендерна експертка проекту CUTIS, вчила правильно продавати, трансформувати заперечення, а учасниці мали можливість спробувати продати свій продукт/послугу різним титам клієнтів.
Дякуємо спікерам за здобуті знання і навички, учасницям і одному УЧАСНИКУ за проявлену зацікавленість та активність під час заходу.
Всім бажаємо успіху на обраному шляху!