Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Запрошуємо на роудшоу в Бельгії
Запрошуємо на роудшоу в Бельгії
Пн, 25 Липня 2016, 10:48

Вінницька торгово-промислова палата інформує, що з 19 по 23 вересня 2016 року Донецька ТПП спільно з Федерацією бельгійських торговельно-промислових палат, ТПП Брюсселя і Антверпена в рамках європейського проекту East Invest, що фінансується Єврокомісією, проводить роудшоу в Бельгії для українських підприємств сільськогосподарської, харчової галузі, а також транспортних та логістичних компаній.

Програма роудшоу передбачає серію цікавих навчальних семінарів від провідних європейських експертів в області інновацій, логістики, дистрибуції та упаковки, митного оформлення експортно-імпортних операцій та ін.

Також учасники даної програми відвідають дві міжнародні виставки: EMPACK 2016 – майбутнє технологій упаковки, і Logistic and Distribution 2016, які пройдуть в Брюсселі з 21 по 22 вересня 2016 року.

Програмою візиту передбачено покриття витрат на проживання в Антверпені і Брюсселі, харчування, організацію семінарів, зустрічей, візитів, B2B переговорів, відвідування виставок, і внутрішні трансфери.

Всі учасники програми отримають від Федерації бельгійських Палат сертифікати, що підтверджують проходження програми навчального візиту.

Візит до Бельгії.

Організаційний внесок учасника – 250 Євро.

Підприємства-делегати також беруть на себе витрати, пов’язані з перельотом і оформленням візи. Зі свого боку, організатори роудшоу надають учасникам візову підтримку.

Більш детальна інформація: 066-790-74-00, nazarova.dcci@gmail.com (Назарова Тетяна).

Програма роудшоу

Запрошення

Реєстраційна форма учасника

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: