Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Запрошуємо на Тиждень інновацій Осло та Українсько-норвезький бізнес-форум
Запрошуємо на Тиждень інновацій Осло та Українсько-норвезький бізнес-форум
Ср, 28 Вересня 2016, 14:48

Вінницька торгово-промислова палата повідомляє, що з 17 по 21 жовтня 2016 року у м. Осло (Норвегія) відбудеться щорічний “Тиждень інновацій Осло” (Oslo Innovation Week – OIW), який є важливою регіональною платформою для проведення зустрічей з метою обговорення перспектив розвитку нових технологій. Протягом OIW-2016 передбачаються численні бізнес-зустрічі, семінари, майстер-класи, лекції та конференції на тему інновацій, які відбуватимуться в різних осередках міста.

Цього року програма Форуму включатиме близько 70 заходів, на яких виступатимуть понад 250 спікерів – представників успішних галузей бізнесу. особлива увага звертатиметься на те, що зазвичай інновації виникають на перетині різних галузей (державного і приватного, науки і бізнесу, енергетики і медицини, музики та моди тощо), і саме це стане цьогорічною темою заходу.

Детальну інформацію щодо “Тижня інновацій Осло 2016” можна знайти на сайті http://oiw.no.

Слід зауважити, що презентація українських компаній в м. Осло матиме особливе занчення в рамках досягнення цілей Стратегії сталого розвитку “Україна – 2020” та її складових – Програми розвитку українського експорту і Програми залучення інвестицій.

Окремо хотіли б відзначити, що у вказаний час відбуватиметься перший офіційний візит Президента України П.О. Порошенка до Королівства Норвегія.

У рамках заходу 18 жовтня 2016 року відбудеться окремий Українсько-норвезький бізнес-форум за підтримки ТПП України, Норвезько-української торгової Палати (NUCC), Посольства України у Королівстві Норвегія, Європейської Бізнес Асоціації (EBA) та Міжнародної Торгової Палати (ICC), у ході якого планується розгляд питань агросектору, ІТ-технологій та інженерії, а також сфери будівництва. До участі у цьому форумі запрошуються представники українських підприємств/організацій, у т.ч. у якості спікерів.

Робоча мова обох Форумів – англійська.

Торгово-промислова палата України разом з посольством України в Королівстві Норвегія та Норвезько-українською торговою Палатою наразі розробляють програму перебування офіційної делегації ділових кіл України, якою передбачається трансфер Київ-Талін-Осло, проживання в готелі 3-4*, участь в Українсько-норвезькому бізнес-форумі та OIW-2016, а також екскурсійна програма.

У разі зацікавленості необхідно заповнити реєстраційну анкету англійською мовою та надіслати її до Департаменту міжнародного співробітництва (ДМС) не пізніше 7 жовтня 2016 року на e-mail: kes-ier@ucci.org.ua, zea-ier@ucci.org.ua, boi-ier@ucci.org.ua для комплектування делегації ТПП України.

 

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:

 

  • (044) 279-17-48 – Кравченко Катерина Сергіївна, провідний фахівець ДМС.
  • (044) 278-09-30 – Жигун Олена Олексіївна, провідний фахівець ДМС.
  • (044) 279-44-56 – Бондаренко Ольга Іванівна, начальник відділу міжнародних зв’язків і моніторингу ринків ДМС.

 

Проект програми Українсько-норвезького бізнес-форуму (англ. мовою)

Реєстраційна анкета учасника форуму

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: