Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Виставка нафтогазового обладнання в Пекіні
Виставка нафтогазового обладнання в Пекіні
Пн, 13 Листопада 2017, 13:02

27-29 березня 2018 в м. Пекін (КНР) пройде чергова щорічна Виставка нафтогазового обладнання СІРРЕ.

За 17 років свого існування виставка СІРРЕ стала найбільшим міжнародним і авторитетним виставковим заходом не лише на території Китаю, але й для нафтогазової галузі світу.

Окрім цього, захід зміг довести свою ексклюзивність і став ефективною платформою для втілення інновацій. Щороку у заході беруть участь нафтогазові гіганти, трубопровідні підприємства, відомі експерти і спеціалісти галузі. У 2017 році більш як 1600 компаній з 45 країн та регіонів, 65 тисяч професійних відвідувачів стали учасниками виставки, загальна площа якої сягнула більш як 90 тисяч м2.

У 2018 захід буде розділений на такі сектори:

  • Е1-Е2 – обладнання для буріння нафти (національні компанії);
  • ЕЗ – обладнання для трубопроводів сланцевого газу (національні компанії);
  • Е4 – офшорні технології і обладнання в нафтогазовій галузі, морські технології і обладнання;
  • XV1 – обладнання для буріння нафти (міжнародні компанії);
  • W2 – обладнання і клапани для природного газу (міжнародні компанії);
  • W3 – обладнання для природного газу і трубопроводів.

Учасники СІРРЕ-2018 також матимуть можливість відвідати тематичні семінари, де обговорюватимуться питання застосування лабораторно-інформаційних систем, екологічної безпеки і зниження економічних втрат галузі.

Слід зазначити, що у зв’язку зі швидким розвитком економіки, стратегічно важливим для КНР є розвиток галузі природного газу, споживання якого в 2018 році в Китаї становитиме 107,2 млрд. м3, що на 22,73% більше від показників попереднього року. Така тенденція свідчить про те, що КНР має стати другим (після США) найбільшим споживачем природного газу в світі в 2030 році.

Окрім цього, виданий Національним енергетичним агентством Китаю “12-й п’ятирічний план розвитку природного газу” визначає такі завдання для нафтогазової галузі економіки як збільшення споживання енергії, пришвидшення будівництва мережі трубопроводів і ЦЧв терміналів, нарощування будівництва ємностей для зберігання газу, посилення складової незалежних наукових і технологічних інновацій.

За додатковою інформацією просимо звертатись до Посольства України в КНР. Тел.: 86 10 65 32 63 59, china.mfa.gov.ua.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: