Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Media » News » (Ua) Виставка нафтогазового обладнання в Пекіні
(Ua) Виставка нафтогазового обладнання в Пекіні
Mon, 13 November 2017, 13:02

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

27-29 березня 2018 в м. Пекін (КНР) пройде чергова щорічна Виставка нафтогазового обладнання СІРРЕ.

За 17 років свого існування виставка СІРРЕ стала найбільшим міжнародним і авторитетним виставковим заходом не лише на території Китаю, але й для нафтогазової галузі світу.

Окрім цього, захід зміг довести свою ексклюзивність і став ефективною платформою для втілення інновацій. Щороку у заході беруть участь нафтогазові гіганти, трубопровідні підприємства, відомі експерти і спеціалісти галузі. У 2017 році більш як 1600 компаній з 45 країн та регіонів, 65 тисяч професійних відвідувачів стали учасниками виставки, загальна площа якої сягнула більш як 90 тисяч м2.

У 2018 захід буде розділений на такі сектори:

  • Е1-Е2 – обладнання для буріння нафти (національні компанії);
  • ЕЗ – обладнання для трубопроводів сланцевого газу (національні компанії);
  • Е4 – офшорні технології і обладнання в нафтогазовій галузі, морські технології і обладнання;
  • XV1 – обладнання для буріння нафти (міжнародні компанії);
  • W2 – обладнання і клапани для природного газу (міжнародні компанії);
  • W3 – обладнання для природного газу і трубопроводів.

Учасники СІРРЕ-2018 також матимуть можливість відвідати тематичні семінари, де обговорюватимуться питання застосування лабораторно-інформаційних систем, екологічної безпеки і зниження економічних втрат галузі.

Слід зазначити, що у зв’язку зі швидким розвитком економіки, стратегічно важливим для КНР є розвиток галузі природного газу, споживання якого в 2018 році в Китаї становитиме 107,2 млрд. м3, що на 22,73% більше від показників попереднього року. Така тенденція свідчить про те, що КНР має стати другим (після США) найбільшим споживачем природного газу в світі в 2030 році.

Окрім цього, виданий Національним енергетичним агентством Китаю “12-й п’ятирічний план розвитку природного газу” визначає такі завдання для нафтогазової галузі економіки як збільшення споживання енергії, пришвидшення будівництва мережі трубопроводів і ЦЧв терміналів, нарощування будівництва ємностей для зберігання газу, посилення складової незалежних наукових і технологічних інновацій.

За додатковою інформацією просимо звертатись до Посольства України в КНР. Тел.: 86 10 65 32 63 59, china.mfa.gov.ua.

Print
Print

Читайте також: