Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Українсько-еміратський бізнес-форум
Українсько-еміратський бізнес-форум
Пн, 23 Липня 2018, 15:40

16 серпня 2018 року в рамках проведення третього засідання Міжурядової українсько-еміратської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва відбудеться Українсько-еміратський бізнес-форум.

Зазначений захід відбудеться у Торгово-промисловій палаті України (вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала “Колізей”, 4-ий поверх). Програма заходу включає пленарну частину, у якій будуть висвітлені стан, перспективи та пріоритетні напрями українсько-еміратського економічного та інвестиційного співробітництва, умови та переваги ведення бізнесу в Україні та Об’єднаних Арабських Еміратах. Під час Форуму відбудуться В2В-переговори між представниками ділових кіл України та ОАЕ.

Початок заходу – о 14:30, реєстрація – з 13:30 за іменними запрошеннями.

Організаційний внесок за одного учасника становить 1080 грн. з ПДВ, для членів ТПП України організаційний внесок становить 900 грн з ПДВ. У разі зацікавленості компанії щодо участі у Форумі, необхідно до 14-го серпня поточного року заповнити анкету-заявку на сайті ТПП України. У разі, якщо від компанії буде заявлено кілька учасників, прохання заповнювати анкету на кожного учасника окремо.

За додатковою інформацією щодо Форуму пропонуємо звертатися до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України (контактна особа Максим Даницький) за тел.: +38(044) 461-98-07.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: