Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Media » News » (Ua) Українсько-еміратський бізнес-форум
(Ua) Українсько-еміратський бізнес-форум
Mon, 23 July 2018, 15:40

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

16 серпня 2018 року в рамках проведення третього засідання Міжурядової українсько-еміратської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва відбудеться Українсько-еміратський бізнес-форум.

Зазначений захід відбудеться у Торгово-промисловій палаті України (вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала “Колізей”, 4-ий поверх). Програма заходу включає пленарну частину, у якій будуть висвітлені стан, перспективи та пріоритетні напрями українсько-еміратського економічного та інвестиційного співробітництва, умови та переваги ведення бізнесу в Україні та Об’єднаних Арабських Еміратах. Під час Форуму відбудуться В2В-переговори між представниками ділових кіл України та ОАЕ.

Початок заходу – о 14:30, реєстрація – з 13:30 за іменними запрошеннями.

Організаційний внесок за одного учасника становить 1080 грн. з ПДВ, для членів ТПП України організаційний внесок становить 900 грн з ПДВ. У разі зацікавленості компанії щодо участі у Форумі, необхідно до 14-го серпня поточного року заповнити анкету-заявку на сайті ТПП України. У разі, якщо від компанії буде заявлено кілька учасників, прохання заповнювати анкету на кожного учасника окремо.

За додатковою інформацією щодо Форуму пропонуємо звертатися до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України (контактна особа Максим Даницький) за тел.: +38(044) 461-98-07.

Print
Print

Читайте також: