Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Щодо перспективних напрямів співпраці з Кубою
Щодо перспективних напрямів співпраці з Кубою
Чт, 09 Квітня 2020, 13:55

МЗС продовжує працювати над перспективами посилення співпраці з Республікою Куба. До сфер, які можуть представляти особливий ьінтерес, належать авіація, машинобудування, енергетика, металургія, агропромисловий комплекс та охорона здоров’я.

В сфері авіації кубинська сторона зацікавлена у поставках запасних частин та підтримці льотної придатності літаків Ан-158, перепідготовці на ці літаки льотного та інженерно-технічного складу, продовженні терміну служби літаків Ан-24/26, поставках для літаків запасних частин та агрегатів, поставках запасних частин та ремонті вертольотних двигунів виробницйтва ПАТ “Мотор Січ”.

Новим перспективним напрямком є поставка нових авіаційних двигунів виробництва ПАТ “Мотор Січ” для літаків Ан-26.

В машинобудуванні Куба виявляє інтерес до поставок тракторної техніки та запасних частин; вантажних та спеціальних автомобілів КрАЗ.

В металургії кубинська сторона зацікавлена в допомозі України у відновленні та модернізації кубинських металургійних підприємств.

Враховуючи сьогоднішні потреби кубинського ринку, а також досвід українсько-кубинського співробітництва, існує ряд потенційно привабливих напрямків співпраці в агропромисловому секторі. Це, зокрема, поставки на Кубу посадкового матеріалу – картоплі: добрив – карбамід (сечовина); готової продукції: соняшної олії (в тарі по 1, 5, 20 літрів); олії для смаження; пшеничного борошна; маргарину та вершкового масла; згущеного молока; м’ясних консервів (тушонка).

Лист від 06.04.20 за №620/14-200-398

Міністерство закордонних справ України

тел.: (044) 238 17 48, факс: (044) 238 18 88

e-mail.: zsmfa@mfa.gov.ua

Версія для друку
Версія для друку