Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Commercial offers » (Ua) Щодо перспективних напрямів співпраці з Кубою
(Ua) Щодо перспективних напрямів співпраці з Кубою
Thu, 09 April 2020, 13:55

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

МЗС продовжує працювати над перспективами посилення співпраці з Республікою Куба. До сфер, які можуть представляти особливий ьінтерес, належать авіація, машинобудування, енергетика, металургія, агропромисловий комплекс та охорона здоров’я.

В сфері авіації кубинська сторона зацікавлена у поставках запасних частин та підтримці льотної придатності літаків Ан-158, перепідготовці на ці літаки льотного та інженерно-технічного складу, продовженні терміну служби літаків Ан-24/26, поставках для літаків запасних частин та агрегатів, поставках запасних частин та ремонті вертольотних двигунів виробницйтва ПАТ “Мотор Січ”.

Новим перспективним напрямком є поставка нових авіаційних двигунів виробництва ПАТ “Мотор Січ” для літаків Ан-26.

В машинобудуванні Куба виявляє інтерес до поставок тракторної техніки та запасних частин; вантажних та спеціальних автомобілів КрАЗ.

В металургії кубинська сторона зацікавлена в допомозі України у відновленні та модернізації кубинських металургійних підприємств.

Враховуючи сьогоднішні потреби кубинського ринку, а також досвід українсько-кубинського співробітництва, існує ряд потенційно привабливих напрямків співпраці в агропромисловому секторі. Це, зокрема, поставки на Кубу посадкового матеріалу – картоплі: добрив – карбамід (сечовина); готової продукції: соняшної олії (в тарі по 1, 5, 20 літрів); олії для смаження; пшеничного борошна; маргарину та вершкового масла; згущеного молока; м’ясних консервів (тушонка).

Лист від 06.04.20 за №620/14-200-398

Міністерство закордонних справ України

тел.: (044) 238 17 48, факс: (044) 238 18 88

e-mail.: zsmfa@mfa.gov.ua

Print
Print