Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Експортери » "Оптиміст-Л", ПП
“Оптиміст-Л”, ПП

Діяльність зосереджена на будівництві житлових, промислових, виробничих об’єктів, виробництві будівельних матеріалів та конструкцій, а також робіт, пов’язаних з енергозабезпеченням об’єктів.

За роки існування створено автономну будівельну групу, яка виконує такі види робіт: виробництво бетону та залізобетонних виробів; будівельні роботи – від стадії фундаменту до оздоблювальних робіт.

Для проведення будівельних робіт підприємство має власну опалубку для горизонтальних елементів загальною площею 1960м² та вертикальних елементів в кількості 26 комплектів, власні автомобілі, бетонозмішувачі(міксери) та бетононасоси для подачі бетону на будівельні майданчики.

Ліцензія на будівельну діяльність серія АГ 576132 22.04.2011р. дійсна до 19.04.2016р.

Виробничі площі розташовані на власній виробничій території загальна площа якої складає 17 507 кв.м по вул. Київська, 138а – бетонозмішувальний вузол.

Всі виробничі площі і приміщення розташовані в межі міста, що дає нам можливість своєчасного забезпечення будівництва в межах області матеріалами, конструкціями і обслуговування наявної техніки та обладнання.

Балансова вартість основних засобів – складає 7 633,4 тис. грн. (комерційна вартість активів підприємства кратно вища).

Версія для друку
Версія для друку