Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Пільговий проект Баварського Уряду у сфері біоенергетики
Пільговий проект Баварського Уряду у сфері біоенергетики
Пн, 18 Вересня 2017, 11:35

У період 22.10 – 27.10.2017 р. ТПП України спільно з баварською компанією TUM-Tech GmbH, що спеціалізується на трансфері технологій та інноваційному консалтингу, та Баварським Державним Товариством з міжнародної економічної кооперації “Bayern International” за фінансової підтримки Міністерства економіки, інфраструктури, транспорту та технологій Баварії (Німеччина) проводить у Баварії в рамках кваліфікаційної програми “Bayern – Fit for Partnership” (“Баварія готова до партнерства”) семінар-практикум “Біоенергетика. Сучасні технології та обладнання для видобування енергії з біологічних енергоносіїв на прикладі Баварії”.

Мета семінару-практикуму – ознайомлення зацікавлених керівників та провідних фахівців підприємств різних галузей української економіки, пов’язаних із виникненням органічних відходів у ході виробничих процесів (зокрема сільськогосподарської, харчової, деревообробної, паперово-целюлозної, тваринницької, рослинної галузі тощо), з новітніми передовими технологіями та обладнанням для видобування та переробки біогазу, перетворення його на теплову та електричну енергію, виробництва з органічних відходів паливного матеріалу і т. ін. від провідних баварських виробників, а також встановлення контактів, обмін досвідом та спільне обговорення технічно-інженерних рішень з баварськими колегами в галузі біоенергетики, презентація баварськими виробниками асортименту відповідного обладнання та технологій з метою вивчення потреб українського ринку і зацікавленості у придбанні цієї техніки з боку потенційних українських споживачів та партнерів.

Програма семінару-практикуму у Баварії включає відвідання сучасних підприємств, що застосовують біоенергетичні технології, презентацію та наочну демонстрацію на практиці роботи установок для видобування та переробки біогазу, обладнання для виробництва палива з біовідходів, обладнання для видобування тепла/електрики з альтернативних джерел, а також оглядову екскурсію Мюнхеном та баварський фольклорний вечір. У програмі також за можливістю будуть враховані побажання щодо відвідання певних фірм та огляду обладнання, висловлені учасниками при заповненні профільної анкети-заявки.

До участі у заході запрошуються: керівники та провідні фахівці українських комунальних та приватних підприємств, на яких у ході виробничого процесу виникають біологічні відходи (наприклад, деревообробні підприємства, паперові та целюлозні фабрики, ферми з вирощування великої рогатої худоби, птахоферми, свинокомплекси, цукрові заводи, підприємства харчової галузі, спиртові заводи, сільськогосподарські підприємства, підприємства з переробки органічних відходів тощо), зацікавлені у видобуванні та подальшому використанні біогазу як альтернативного джерела енергії, виробництві з органічних відходів паливних брикетів/пелет, видобуванні теплової енергії за рахунок спалення таких відходів у спеціальних установках, а також представники комунального господарства, регіональних адміністрацій та інших організацій, зацікавлених в ознайомленні та можливому придбанні згаданого обладнання і технологій.

Кінцевий термін подання заявок на участь до ТПП України – 25 вересня.

За більш докладною інформацією з приводу участі у семінарі-практикумі “Біоенергетика. Сучасні технології та обладнання для видобування енергії з біологічних енергоносіїв на прикладі Баварії” прохання звертатися за телефонами: (044) 461 98 08, 067 21 61 782.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: