Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Media » News » (Ua) Пільговий проект Баварського Уряду у сфері біоенергетики
(Ua) Пільговий проект Баварського Уряду у сфері біоенергетики
Mon, 18 September 2017, 11:35

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У період 22.10 – 27.10.2017 р. ТПП України спільно з баварською компанією TUM-Tech GmbH, що спеціалізується на трансфері технологій та інноваційному консалтингу, та Баварським Державним Товариством з міжнародної економічної кооперації “Bayern International” за фінансової підтримки Міністерства економіки, інфраструктури, транспорту та технологій Баварії (Німеччина) проводить у Баварії в рамках кваліфікаційної програми “Bayern – Fit for Partnership” (“Баварія готова до партнерства”) семінар-практикум “Біоенергетика. Сучасні технології та обладнання для видобування енергії з біологічних енергоносіїв на прикладі Баварії”.

Мета семінару-практикуму – ознайомлення зацікавлених керівників та провідних фахівців підприємств різних галузей української економіки, пов’язаних із виникненням органічних відходів у ході виробничих процесів (зокрема сільськогосподарської, харчової, деревообробної, паперово-целюлозної, тваринницької, рослинної галузі тощо), з новітніми передовими технологіями та обладнанням для видобування та переробки біогазу, перетворення його на теплову та електричну енергію, виробництва з органічних відходів паливного матеріалу і т. ін. від провідних баварських виробників, а також встановлення контактів, обмін досвідом та спільне обговорення технічно-інженерних рішень з баварськими колегами в галузі біоенергетики, презентація баварськими виробниками асортименту відповідного обладнання та технологій з метою вивчення потреб українського ринку і зацікавленості у придбанні цієї техніки з боку потенційних українських споживачів та партнерів.

Програма семінару-практикуму у Баварії включає відвідання сучасних підприємств, що застосовують біоенергетичні технології, презентацію та наочну демонстрацію на практиці роботи установок для видобування та переробки біогазу, обладнання для виробництва палива з біовідходів, обладнання для видобування тепла/електрики з альтернативних джерел, а також оглядову екскурсію Мюнхеном та баварський фольклорний вечір. У програмі також за можливістю будуть враховані побажання щодо відвідання певних фірм та огляду обладнання, висловлені учасниками при заповненні профільної анкети-заявки.

До участі у заході запрошуються: керівники та провідні фахівці українських комунальних та приватних підприємств, на яких у ході виробничого процесу виникають біологічні відходи (наприклад, деревообробні підприємства, паперові та целюлозні фабрики, ферми з вирощування великої рогатої худоби, птахоферми, свинокомплекси, цукрові заводи, підприємства харчової галузі, спиртові заводи, сільськогосподарські підприємства, підприємства з переробки органічних відходів тощо), зацікавлені у видобуванні та подальшому використанні біогазу як альтернативного джерела енергії, виробництві з органічних відходів паливних брикетів/пелет, видобуванні теплової енергії за рахунок спалення таких відходів у спеціальних установках, а також представники комунального господарства, регіональних адміністрацій та інших організацій, зацікавлених в ознайомленні та можливому придбанні згаданого обладнання і технологій.

Кінцевий термін подання заявок на участь до ТПП України – 25 вересня.

За більш докладною інформацією з приводу участі у семінарі-практикумі “Біоенергетика. Сучасні технології та обладнання для видобування енергії з біологічних енергоносіїв на прикладі Баварії” прохання звертатися за телефонами: (044) 461 98 08, 067 21 61 782.

Print
Print

Читайте також: