Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Міжнародний тендер щодо будівництва мега-проєкту «Ашгабат-Сіті»
Міжнародний тендер щодо будівництва мега-проєкту «Ашгабат-Сіті»
Вт, 25 Січня 2022, 12:15

До виконавчої дирекції Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України надійшла інформація від Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України (https://www.facebook.com/REI.MFA.Ukraine, тел:   +380 44 238 16-26, e-mail: rei@mfa.gov.ua, https://rei.mfa.gov.ua/)  наступного змісту.

За інформацією Посольства України в Туркменістані, Міністерство будівництва та архітектури оголосило про проведення двох міжнародних тендерів щодо будівництва мега-проєкту «Ашгабат-Сіті»:

  1. Міжнародний тендер із залучення до роботи спеціалізованих компаній, що мають значний досвід роботи, для проведення комплексної інженерногеологічної розвідувальної роботи на окремій ділянці для житлового комплексу «Ашгабат-Сіті».
  2. Міжнародний тендер із залучення до робот консалтингових компаній, що мають значний досвід роботи, для впровадження високотехнологічної системи цифровізації у будівництві житлового комплексу «Ашгабат-Сіті».

Заявки та пропозиції зацікавлених сторін приймаються для розгляду у встановленому порядку і реєструються у відділі зовнішньоекономічних зв’язків Дирекції будівельних об’єктів «Ашгабат-Сіті» Міністерства будівництва та архітектури Туркменістану за адресою: м.Ашгабат, Арчабіл шайоли, 84, до 9 лютого 2022 року.

Детальна інформація може бути отримана: за телефоном: +993 12 44 45 53 або за електронною адресою: ashgabatcitywes@gmail.com

Перелік документів, необхідних для участі в тендерах.

Версія для друку
Версія для друку