Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Інвестиційні проекти
Інвестиційні проекти
Пн, 21 Січня 2019, 11:23

Нові можливості залучення фінансування.

Комітет фінансового ринку при Торгово-промисловій палаті України протягом кількох років співпрацював з американським трастовим фондом, випробовуючи різні механізми інвестування в Україні коштів. Випробування успішно завершене, і фонд схвалив використані методи і підходи. Більше того, результуючі переговори з представниками фонду завершилися в кінці 2018 р. попередньою угодою щодо суттєвого розширення інвестування в український бізнес. Близько 50 млн. євро у 2019 році зі збільшенням на порядок у наступні роки.

Трастовий Фонд готовий інвестувати в український бізнес через створені в Україні інвестиційні фонди, орієнтовані на окремі галузі. Саме над цим зараз працює Комітет. Всі інвестиційні проекти реалізовуватимуться повністю прозоро для інвестора. Для надходження інвестиційних коштів інвестору необхідно надати для дослідження портфель інвестиційних проектів. Такий портфель вже наполовину укомплектований. Тож необхідно тільки завершити його наповнення.

Пропонуємо підключитися до завершення формування такого портфелю та надати резюме своєї потреби у інвестуванні за формою.

За результатами попереднього розгляду будуть відібрані резюме компаній, що максимально відповідають критеріям для надання інвестицій. Ключовими попередніми критеріями є приватна, або колективна форма власності не менш як на 75% та інвестиційна потреба не менш як у $100 тис.

Після відбору резюме з відповідними компаніями буде проводитись робота із підготовки інвестиційного проекту в форматі, який вимагається бенефіціарним інвестором (американським фондом). Таку роботу проводитимуть експерти партнера Комітету – асоціації Украконсалтінг. Умови надання фінансування узгоджуватимуться з кожним підприємством індивідуально. Вони є значно привабливішими за існуючі в Україні.

Крім того, підприємство має бути готовим виконувати додаткові вимоги інвестора, як то: готовність до прозорої для інвестора діяльності, участь у соціальному розвитку свого трудового колективу, території та громади, де провадиться бізнес, ефективність (ощадливість) ведення бізнесу, членство у бізнес-об’єднанні та низки інших. Однак, виконання цих умов буде оцінюватися вже на етапі підготовки інвестиційного проекту. Тому на початку необхідне тільки резюме потреби в фінансуванні.

Робоче спілкування просимо підтримувати з Комітетом за адресою info.fincmt@gmail.com та/або за телефонами (044) 42661-11, 16.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: