Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Міжнародний ярмарок зовнішніх китайських інвестицій - Coifair 2016
Міжнародний ярмарок зовнішніх китайських інвестицій – Coifair 2016
Ср, 10 Серпня 2016, 16:41

Вінницька ТПП інформує, що VIII Ярмарок китайських іноземних інвестицій 8th China Overseas Investment Fair або COIFair 2016 відбудеться в Китаї, в Пекіні, з 20 по 21 жовтня.

Це значуща міжнародна подія, яка відкриває учасникам широкі перспективні інвестиційні можливості і величезний потенціал для взаємного співробітництва з акцентом на сектор енергетики. Захід організовано китайської асоціацією з розвитку підприємств за кордоном і Китайським Банком розвитку за підтримки Державного комітету у справах розвитку і реформ КНР (NDRC) і спрямовано не тільки на вихід Китаю на світовий ринок, а й на залучення китайських інвестицій закордонними компаніями, двостороннє і багатостороннє співробітництво в інвестиційній сфері.

Формат COIFair 2016 включає інвестиційні форуми, виставки, семінари, презентації проектів, промо-акції і ділові зустрічі за участю вищих урядових осіб і керівництва провідних державних і приватних промислових підприємств, фінансових організацій, міжнародних бізнес асоціацій, наукових організацій з більш ніж 100 країн і регіонів світу. Так, в рамках COIFair пройдуть форуми і виставки по кооперації в області теплової енергетики, нової енергетики, енергозбереження, охорони навколишнього середовища, інтелектуальних енергомереж, розподіленої генерації, електричних транспортних засобів.

COIFair дасть можливість зарубіжним, в т.ч. українським компаніям, зацікавленим в отриманні китайських інвестицій вийти на прямий контакт з великими інвесторами Китаю, укласти необхідні угоди.

У попередній виставці COIFair 2014 взяли участь 280 експонентів і 8000 відвідувачів з 124 країн світу; виставкова площа склала 12 000 кв.м.

Країна, місто: Китай, Пекін

Місце: Beijing Exhibition Centre (BEC)

Періодичність: щорічно з 2009 року

Терміни проведення: 20.10.2016 — 21.10.2016

Організатори: National Development and Reform Commission (NDRC),, China Industrial Overseas Development & Planning Association (CIODPA), China Development Bank (CDB)

Вид діяльності (КВЕД): електродвигуни, генератори і трансформатори, електрична розподільча та регулююча апаратура, передавальна апаратура, апаратура для дротового зв’язку, контрольно-вимірювальні прилади, виробництво електричних машин та електрообладнання, передача та розподіл електроенергії, газу, пари, гарячої води, фінансове посередництво, допоміжна діяльність у сфері фінансового посередництва та страхування, операції з нерухомим майном, наукові дослідження і розробки

Основні групи товарів: устаткування для будівництва та оснащення електростанцій, енергетичне обладнання для генерації теплової енергії (вугільної і енергії природного газу), обладнання для гідроенергетики, атомної, сонячної, вітрової енергетики, енергетики біомаси та іншої альтернативної зеленої енергетики, обладнання для акумулювання енергії, обладнання і системи розподіленої генерації, інтелектуальні енергетичні смарт системи, обладнання та рішення енергозбереження та охорони навколишнього середовища, обладнання для передачі і розподілу електроенергії, високовольтне і низьковольтне електротехнічне обладнання, технології та обладнання для контролю і забезпечення якісного, енергоефективного та надійного електропостачання, екологічно чисті електричні транспортні кошти, інвестиційні енергетичні проекти і контракти і т. д.

Запрошення

Бланк реєстрації

Послуги, ціни та права учасників

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: