Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Інформація по роботі з Узбецькою республіканською товарно-сировинною біржею
Інформація по роботі з Узбецькою республіканською товарно-сировинною біржею
Вт, 28 Червня 2022, 15:27

Торгово-промислова палата України інформує, що в розвиток домовленостей закріплених в Меморандумі про співпрацю між ТПП України та Узбецькою республіканською товарно-сировинною біржею від 2020 року, на основі якого налагоджено систематичне і тісне співробітництво між організаціями в інтересах розвитку двосторонньої торгівлі, надаємо оновлену інформацію щодо роботи з Узбецькою республіканською товарно-сировинною біржею.

Узбецька республіканська товарно-сировинна біржа була заснована як відкрите акціонерне товариство, зареєстроване в Міністерстві юстиції Республіки Узбекистан в квітні 1994 року, і на сьогоднішній день є найбільшим торговим майданчиком в Центральній Азії, а також динамічно розвивається в країнах СНД.

Принагідно нагадуємо, що на початку лютого цього року було представлено можливості збільшення експорту завдяки інструментам Європейського офісу Узбецької Республіканської товарно-сировинної біржі (UzEx). Понад 40 українських компаній, які взяли участь у презентації, ознайомились з можливостями збільшення експортно-імпортних можливостей в азійському регіоні завдяки співпраці з Європейським офісом UzEx. Представники Європейського офісу UzEx розповіли про специфіку та переваги роботи на біржі UzEx, а також про основні товарні позиції біржової торгівлі, що користуються найбільшим попитом (зокрема олія, кукурудза, пшениця, поліетилен, сірка, технічні олії, газолін піролізний тощо). Обговорили й особливості долучення до системи виставково-ярмаркової онлайн-торгівлі товарами та послугами, В2В моделями електронної комерції, які дозволяють продавати товар на умовах 100% передоплати. Також українським підприємцям презентували проект «Uzbekistan4U», який відкриває унікальну можливість отримати доступ до участі у системі державних тендерних закупівель Узбекистану. Даний проект реалізується за підтримки «Торгового дому Україна» і є практично єдиним у Європі, що надає комплекс навчальних послуг з участі в тендерних закупівлях.

Презентація у вкладенні

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: