Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Бізнес-місія до Республіки Польща
Бізнес-місія до Республіки Польща
Чт, 05 Липня 2018, 14:51

Асоціація Великих Мазурських озер запрошує взяти участь у бізнес-місії до Республіки Польща, в рамках проекту “7 Мазурських Чудес – Промоція інвестиційних можливостей регіону Великих Мазурських озер”, котра відбудеться 23-26 липня 2018 року у місті Руцяне-Нида (пол. Ruciane-Nida) в північно-східній частині Польщі, над Нідзьким озером.

В рамках цієї бізнес-місії запланувано зустрічі В2В з польськими підприємцями, візити на підприємства, зустріч з місцевою міською радою та інші заходи.

Основною метою місії є налагодження співпраці між підприємцями з регіону Великих Мазурських озер та підприємцями з України, зацікавленими у співпраці та експорті регіональних суб’єктів господарської діяльності, а також тих, хто зацікавлений у інвестиціях у регіон Великих Мазурських озер. Галузі, котрі беруть участь у заході: консалтинг, нерухомість, туризм, а також промисловість, розповсюдження, посередництво та виробництво харчових продуктів.

Організатор бізнес-місії покриває всі витрати участі: переліт, трансфер, проживання в готелі. Участь у бізнес-місії безкоштовна.

Реєстрація та програма

Для участі у бізнес-місії будуть запрошені підприємства, за наявності місць, котрі правильно і вчасно заповнили заявку на участь. Заявки на участь просимо надіслати до 13.07.2018.

За додатковою інформацією просимо звертатись до організаторів. Контактна особа: Юлія Сидорович, julia@gmsynergy.com.pl +48 42 639 80 99, моб.+48 570-614-665

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: