Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Media » News » (Ua) Бізнес-місія до Республіки Польща
(Ua) Бізнес-місія до Республіки Польща
Thu, 05 July 2018, 14:51

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Асоціація Великих Мазурських озер запрошує взяти участь у бізнес-місії до Республіки Польща, в рамках проекту “7 Мазурських Чудес – Промоція інвестиційних можливостей регіону Великих Мазурських озер”, котра відбудеться 23-26 липня 2018 року у місті Руцяне-Нида (пол. Ruciane-Nida) в північно-східній частині Польщі, над Нідзьким озером.

В рамках цієї бізнес-місії запланувано зустрічі В2В з польськими підприємцями, візити на підприємства, зустріч з місцевою міською радою та інші заходи.

Основною метою місії є налагодження співпраці між підприємцями з регіону Великих Мазурських озер та підприємцями з України, зацікавленими у співпраці та експорті регіональних суб’єктів господарської діяльності, а також тих, хто зацікавлений у інвестиціях у регіон Великих Мазурських озер. Галузі, котрі беруть участь у заході: консалтинг, нерухомість, туризм, а також промисловість, розповсюдження, посередництво та виробництво харчових продуктів.

Організатор бізнес-місії покриває всі витрати участі: переліт, трансфер, проживання в готелі. Участь у бізнес-місії безкоштовна.

Реєстрація та програма

Для участі у бізнес-місії будуть запрошені підприємства, за наявності місць, котрі правильно і вчасно заповнили заявку на участь. Заявки на участь просимо надіслати до 13.07.2018.

За додатковою інформацією просимо звертатись до організаторів. Контактна особа: Юлія Сидорович, julia@gmsynergy.com.pl +48 42 639 80 99, моб.+48 570-614-665

Print
Print

Читайте також: