Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Запрошуємо на шосту зустріч з циклу виступів жінок-підприємців
Запрошуємо на шосту зустріч з циклу виступів жінок-підприємців
Пт, 08 Грудня 2017, 17:08

В рамках проекту “Бізнес, що сприяє розвитку підприємництва та громадянського суспільства”, який реалізує Вінницька торгово-промислова палата, ми організовуємо цикл виступів жінок-підприємців для жінок, які бажають створити або розвивати власний бізнес.

Запрошуємо Вас на зустріч з дівчатами Зиміною Іриною та Вакулич Тетяною, які точно знають, як створити успішний бізнес з нуля. Переїхавши у Вінницю з Донецька в 2015, вони за власні кошти придбали швейні машинки, самостійно опанували навички з пошиву, зуміли отримати грант на розвиток справи та щоденною наполегливою працею перетворили її на успішний бізнес. Зараз їх шкіряні вироби ручної роботи “Wellbags” продаються вже далеко за межами Вінниці. Вони готові поділитися своїм досвідом, як перетворити захоплення на бізнес в сучасних умовах. Не пропустіть. 

Зустріч відбудеться 20 грудня 2017 року о 16:00 у приміщенні конференц-залу Вінницької торгово-промислової палати, за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 67.

Для реєстрації в заході просимо заповнити реєстраційну форму.

За додатковою інформацією звертайтеся: (0432) 520712, (0432) 525962, або на електронні адреси: travel@cci.vn.ua, larisa@org.cci.vn.ua

Вхід вільний!

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: