Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Запрошуємо на п'яту зустріч з циклу виступів жінок-підприємців
Запрошуємо на п’яту зустріч з циклу виступів жінок-підприємців
Пн, 13 Листопада 2017, 18:36

Шановні пані!

В рамках проекту “Бізнес, що сприяє розвитку підприємництва та громадянського суспільства”, який реалізує Вінницька торгово-промислова палата, ми організовуємо цикл виступів жінок-підприємців для жінок, які бажають створити або розвивати власний бізнес.

Запрошуємо Вас завітати на зустріч з Оленою Вихристюк, власницею та генеральним директором компанії ТМ “Україночка”. На сьогодні її мережа об’єднує в собі сім магазинів продовольчої групи товарів, кав’ярню “Криниченька” та магазин “Дитячий світ”. При компанії працюють Лідерський клуб “Гордість Нації”, БФ “Перлина Надії” та приватна бібліотека ТМ “Україночка”. Пані Олена нагороджена такими званнями як “Кращий керівник року”, “Кращий підприємець року”, “Благодійник року”, “Людина року”.

Тому, якщо Ви роздумуєте над створенням власної справи, але Вам бракує впевненості, щоб зробити рішучий крок, це саме та жінка, досвід та поради якої можуть стати для вас необхідним стимулом.

Зустріч відбудеться 21 листопада 2017 року о 16:00 у приміщенні конференц-залу Вінницької торгово-промислової палати, за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 67.

Для реєстрації в заході просимо заповнити реєстраційну форму за посиланням: goo.gl/forms

За додатковою інформацією звертайтеся: (0432) 520712, (0432) 525962, або на електронні адреси: travel@cci.vn.ua, larisa@org.cci.vn.ua

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: