Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Європейський регіональний форум
Європейський регіональний форум
Ср, 07 Лютого 2018, 15:31

В цьому році вперше український бізнес має можливість взяти участь у формуванні європейської індустріальної політики з урахуванням регіональних можливостей.

ТПП України разом з Міністерством економічного розвитку України, Радою підприємців при КМУ, профільними асоціаціями проводить Європейський регіональний форум, як складову частину EU Industry Day – єдиного в такому форматі європейського форуму, на якому 22-23 лютого у Брюсселі керівники інституцій ЄС, провідні промислові підприємства, бізнес-об’єднанння Європи будуть обговорювати можливості, сучасні виклики та тренди розвитку європейської індустріальної політики.

Участь у Форумі 21 лютого представників українського промислового сектору (Індустрії 4.0, логістики і транспорту, автопрому і машинобудування, аерокосмічної галузі) – це безпрецедентна можливість безпосередньо поділитися своїми можливостями і показати готовність відігравати суттєву роль в реалізації спільних проектів, презентувати унікальні технологічні рішення і розробки, а також представити стратегічні пріоритети розвитку вітчизняного бізнесу безпосередньо потенційним діловим партнерам в ЄС (порядок денний бізнесу).

Конкретні пропозиції – кейси від бізнесу будуть включені в звіт по результату роботи українського форуму (position paper), який буде направлений в період роботи EU Industry Day (22-23 лютого) всім його ключовим стейколдерам в інституціях ЄС (Європарламент, Єврокомісія, європейські бізнес-асоціаціацїї) для врахування позиції українського бізнесу при формуванні європейської індустріальної політики.

До участі в регіональному форумі запрошені представники виконавчої влади на рівні профільних міністерств. Форум буде широко висвітлюватися у провідних засобах масової інформації та соціальних медіа.

Для участі у форумі, яка є безкоштовною, потрібно зареєструватися на сайті форуму до 21 лютого. Для узгодження питань пропонуємо звертатися до контактної особи – радник з правових питань офісу Президента ТПП України Нестиренко Любов, тел.: 067 624 0976, email: nla-law@ucci.org.ua.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: