Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Який він, бізнес по-жіночому? Практичний досвід
Який він, бізнес по-жіночому? Практичний досвід
Вт, 06 Лютого 2018, 09:59

Ми продовжуємо серію виступів жінок-підприємців, які діляться власним досвідом зі створення бізнесу. Ці заходи для тих жінок, які мріють, планують чи вже почали створювати власний бізнес і яким би хотілося дізнатися, що їх чекає на цьому шляху, яких речей слід уникати, а на що, навпаки, звернути увагу, щоб бізнес став процвітаючим.

Якщо це про Вас, запрошуємо завітати на зустріч з Тетяною Тасиць, засновницею мережі шкіл англійської мови “FLASH”, що наразі включає 18 філіалів в 6 містах України та 140 співробітників. Тетяна – співавтор 8 підручників з англійської мови, випускниця проекту “Школа Власників Бізнесу”, міжнародний лектор в Висоцький Консалтинг з 6-річним стажем. А починала вона бізнес одразу після закінчення університету, без досвіду і капіталу.

Вам цікаво, як при цьому їй вдалося створити успішну справу? Тоді чекаємо на Вас 28 лютого 2018 р. о 18.30 в тренінговому залі за адресою: вул. Соборна, 68 (кінотеатр Коцюбинського), 2-й поверх. Вхід вільний! Для участі в заході просимо заповнити реєстраційну форму.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел.: (0432) 520354, або пишіть на електронну адресу: vingrim@deer.cci.vn.ua.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: