Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » XVI сесія Енеретичного пулу
XVI сесія Енеретичного пулу
Пн, 25 Лютого 2019, 14:27

Зроблено черговий маленький крок у напрямку енергетичної незалежності Держави. В рамках Європейських Індустріальних днів (EU Industry Week 2019) провели засідання XVI сесії Енеретичного пулу Вінницька торгово-промислова палата. На цей раз до нас завітали та виступили з вітальним словом Олександр Черних, Директор Департаменту промислової політики Мінекономрозвитку, Дмитро Петрунін, Гендиректор Директорату енергоефективності Мінрегіонрозвитку, Рікардо Кюльхайм, Керівник проекту консультування підприємств щодо енергоефективності» GIZ.
Від імені Обласної ради учасників форуму вітала заступник керівника виконавчого апарату Інна Кухарчук, а від імені Облдержадміністрації Тетяна Бурковська, в.о. заступника директора Департаменту ЖКГ.
Схвальними оплесками учасники пулу зустріли виступ Директора KNESS Group Сергей Шакалов, якій запропонував провести наступну сесію у виїзному форматі на підприємстві, яке він очолює.
На закінчення пленарної частини відбулось підписання установчих документів про створення Громадської Спілки Кластер «Енергетичний пул» засновниками якої стали Вінницька ТПП, структура Вінницького політеху та ТОВ «Енергоефективне будівництво»
В основній частині Представники Вінницьких підприємств поділились своїми успіхами у енергозбереженні на своїх підприємствах.
Велика подяка усім, хто взяв участь у форумі. Це був наш наймасовішій захід, Зала була заповнена…Більш як 70 учасників мали нагоду приєднатись до проведення Європейських Індустріальних днів у Вінниці.

Arrow
Arrow
Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: